Dzień otwarty

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców wraz z ich pociechami do uczestnictwa w dniu otwartym organizowanym przez Dwujęzyczną Prywatną Szkołę Podstawową nr 63 im. Wisławy Szymborskiej, adresowanej do dzieci zainteresowanych rozpoczęciem nauki w klasach: 0 lub 1.

Podczas tego wyjątkowego spotkania, rodzicom będziemy przedstawiać misję i wartości, którymi kierujemy się w naszej szkole. Chcemy podzielić się z nimi naszym podejściem do edukacji oraz zaangażowaniem w rozwój każdego ucznia.

Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak gry i zabawy, które poprowadzą nasi doświadczeni pedagodzy. Będzie to doskonała okazja dla maluchów, aby poznać naszych nauczycieli oraz zobaczyć, jak wygląda nauka w naszej szkole - przyjazna, kreatywna i inspirująca.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej szkoły i spędzenia tego wyjątkowego dnia z nami. Czekamy na Wasze przybycie i jesteśmy pewni, że będzie to dla Was i Waszych dzieci wspaniała okazja do poznania naszego środowiska edukacyjnego oraz naszych wartości.

Prosimy o zapisy poprzez formularz zapisu:

W rekrutacji na rok szkolny 2024/25 na ten moment nie planujemy kolejnych dni otwartych.