Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Mistrzowie Kodowania

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Z akcji „1% dla mojej szkoły” otrzymaliśmy w 2012 roku 4017,30 zł, za które Szkoła zakupiła projektor Hitachi.

Logowanie



Witamy na stronie internetowej
Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 63
oraz Prywatnego Gimnazjum nr 5
przy ul. Wał Miedzeszyński 141

Aktualności

Aktualności 2017/2018

 

CZERWIEC

01.06.2018r.

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

04-08.06.2018r.

Zielona Szkoła SP i Gimnazjum

 

MAJ

01.05.2018r.

Święto Pracy – dzień wolny.

02.05.2018r.

środa - dzień wolny od zajęć dydaktycznych, zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-16:00

03.05.2018r.

Święto Konstytucji 3 Maja – dzień wolny.

04.05.2018r.

piątek - dzień wolny od zajęć dydaktycznych, zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-16:00

09.05.2018r.

godz 11:20 - Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, przygotowują uczniowie kl. 5a, 5b.

10.05.2018r. 

godz. 16:00 - Rada Pedagogiczna - zagrożenia

godz. 18:00-20:00 - Dzień Otwarty SP i G

18.05.2018r.

Konkurs matematyczno-przyrodniczy

21-22.05.2018r.

Sprawdzian semestralny z drugiego języka   

Poniedziałek 28.05.2018r.

Sprawdzian semestralny Szkoły Podstawowej

Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych - Gimnazjum

Wtorek 29.05.2018r.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych - Gimnazjum

Środa 30.05 2018r.

Sprawdzian semestralny z j. angielskiego - Gimnazjum

31.05.2018r.

Boże Ciało - dzień wolny

 

KWIECIEŃ

03.04.2018r.

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

11.04.2018r.

Konkurs Panda z języka niemieckiego.

12.04.2018r.

godz 17:30 - Spotkanie Rodziców z pedagogiem "Dziecko o specjalnych potrzebach edukacyjnych - prawa i obowiązki"

godz: 18-20:00 - Dzień Otwarty SP i G.

18.04.2018-20.04.2018r. 

Egzamin Gimnazjalny:

Środa 18.04.2018r. - część humanistyczna

Czwartek 19.04.2018r. - część matematyczno-przyrodnicza

Piątek 20.04.2018r. -  język obcy nowożytny

18.04.2018r.

Wycieczka kl 0 i 1a do Gospodarstwa Agroturystycznego – Rozalin,

Wycieczka kl. 2a i 2b do Teatru Capitol - spektakl - „Cudowna Lampa Alladyna”,

Wycieczka kl 3a, 3b, 3c, 3d – Puszcza Kampinowska w Julinku,

Wycieczka kl. 5a i 5b do Teatru Polskiego – spektakl „Podróże Guliwiera”,

Wycieczka kl. 6a i 6b do Pijalni Czekolady Wedla (Stare Miasto).

19.04.2018r.

Wycieczka kl 0 i 1a do Hula Kula,

Wycieczka kl 2a i 2b – „Pluszkolandia” – warsztaty: "Glicerynowe mydełka”,

Wycieczka kl. 3a i 3d – Nieborów-Strzyżew – "Z Babą Jagą w zawody”,

Wycieczka kl. 3b i 3c - do Pijalni Czekolady,

Wycieczka kl. 4a i 4b – Ogrody w Wilanowie, Kępa Zawadowska, Port Czerniakowski, Pomnik Syrenki – poznanie biegu rzeki Wisły, działalność wód nizinnych, starorzecza, brzegu rzeki,

Wycieczka kl. 6a i 6b do  Kampinowskiego Parku Narodowego (Izabelin - Centrum Edukacji).

20.04.2018r.

Wycieczka kl 0 i 1a do Little Chef – warsztaty kulinarne w j. angielskim,

Wycieczka kl. 2a i 2b - Warsztaty „Od ziarenka do bochenka” wyjazd do Rozalina,

Wycieczka kl. 3a i 3d – do Pijalni Czekolady,

Wycieczka kl. 3b i 3c - Nieborów-Strzyżew – "Z Babą Jagą w zawody”,

Wycieczka kl. 4a i 4b – Łazienki Króla Stasia - gra miejska poznajemy Warszawę i jej zabytki,

Wycieczka kl. 5a – Muzeum Pragi – lekcja muzealna ogrodu zoologicznego,

Wycieczka kl. 6a i 6b do Escaperoom – Gry i zabawy w pokojach historycznych ul. Powsińska.

21.04.2018r.

sobota godz. 11:00-15:00 - Egzamin Ju-Jitsu.

30.04.2018r.

poniedziałek - dzień wolny od zajęć dydaktycznych, zajęcia opiekuńcze w godz. 8:00-16:00

 

 

 

MARZEC

06.03.2018 r.

Szkolny Konkurs Recytatorski

godz. 09.25 - kl. 0-1

godz. 10:20 - kl. 2-3

godz. 11:15 - kl. 4-5

godz. 12:10 - kl. 6-G

06.03.2018 r.

Wycieczka kl. IVa, IVb, Va, Vb do Teatru Palladium na spektakl pt. "Tajemniczy Ogród”.

08.03.2018 r.

godz. 16:00 - Rada Pedagogiczna Szkoleniowa "Efektywna Komunikacja w zespole".

godz. 17:30 - Zebranie z Rodzicami ucz. kl.0-3

godz. 18:00 - Dzień Otwarty

godz. 19:00 - Zebrania z Rodzicami ucz. kl. 4-7 i G.

13.03.2018 r.

Konkurs Przyrodniczy Świetlik.

19-20.03.2018 r.

Rekolekcje.

21.03.2018 r.

godz. 9:00 Dzień Języków Obcych - prezentacje, piosenki, konkursy, programy artystyczne.

24.03.2018 r.

godz. 15:00-18:00 Piknik Wielkanocny.

28.03.2018 r.

godz. 10:20 – Apel - Tradycje i zwyczaje wielkanocne, przygotowują uczniowie kl. 2a, 2b.

29.03.2018 r.

Wiosenna przerwa świąteczna.

29.03.-30.03.2018 r.

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

 

LUTY

08.02.2018 r.

Rada Pedagogiczna – podsumowanie  I półrocza – wnioski do pracy na II półrocze.

02.02.2018r.

piątek godz. 10:00-13:00 – Bal Karnawałowy dla uczniów klas 0-3 SP.

 

STYCZEŃ

15-28.01.2018r. 

Ferie Zimowe

11.01.2018r.

godz. 13:00 – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca wyniki klasyfikacji za I półrocze.

10.01.2018r.

godz. 9:00 – Próbny egzamin gimnazjalny z GWO dla III G (język obcy nowożytny na poziomie podstawowym i rozszerzonym).

09.01.2018r. 

Wycieczka kl. 2G – Warsztaty kulturowo-językowe w British Council.

09.01.2018r.

godz. 9:00 - Próbny egzamin gimnazjalny z GWO dla kl. III G (część przyrodniczo- matematyczna).

08.01.2018r.

godz. 9:00 - Próbny egzamin gimnazjalny z GWO dla kl. III G (część humanistyczna).

07.01.2018r.

niedziela godz. 14:00-18:10 – Szkolny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

04.01.2018 r. 

Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna za I półrocze:

godz. 14:20 – Klasy 0-3

godz. 16:00 – Klasy 4-7 i G

GRUDZIEŃ

27-29.12.2017

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

23.12.2017r.- 01.01.2018r.

Zimowa przerwa świąteczna

22.12.2017 godz: 11:20

Wigilia Szkolna kl. 4a, 4b przygotowują program artystyczny, wspólne kolędowanie, Wigilia, rozstrzygnięcie konkursu klas na najładniejszą kartkę świąteczną

20.12.2017r.

Sprawdzian semestralny z j. angielskiego dla klasy II Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej

19.12.2017r.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych klasy dla II Gimnazjum

19.12.2017r.

wtorek godz. 16:00 - Wigilia pracowników

18.12.2017r.

Sprawdzian semestralny Szkoły Podstawowej z przedmiotów humanistycznych i matematycznych,

Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych dla klasy II Gimnazjum

14.12.2017r.

Wycieczka kl. 3a i 3c do Wielkiej Fabryki Elfów na Stadionie Narodowym na warsztaty mikołajkowe

11-20.12.2017r.

Kiermasz kartek świątecznych stroików i ozdób choinkowych  wykonanych przez uczniów cel - dofinansowanie „Choinka Marzeń”

11.12.2017r. - 12.12.2017r.

Sprawdzian semestralny z drugiego języka   

09.12.2017r .

sobota godz.15:00-18:00 - Piknik Bożonarodzeniowy

07.12.2017r.

czwartek  godz.16:00 -  Rada Pedagogiczna - Zagrożenia                                               

godz. 17:30- Spotkanie Rodziców z pedagogiem - „Jak wspierać rozwój dziecka zdolnego”

07.12.2017r.

godz. 9:00 –  Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem dla klasy III G (język obcy nowożytny na poziomie podstawowym i rozszerzonym)

06.12.2017r.

Wycieczka kl. 2 a –  do Wielkiej Fabryki Elfów na Stadionie Narodowym - warsztaty mikołajkowe

06.12.2017r.

Mikołajki

06.12.2017r.

godz. 9:00 -  Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem dla kl. III G (część przyrodniczo-matematyczna)

05.12.2017r.

Rekolekcje Adwentowe

godz. 11.30 Klasy 2a, 2b, 3a, 3b, 3c, 3d, 4a, 4b

godz 12.30 Klasy  5a, 5b,6a,6b,7a,7b,7c,2G

05.12.2017r.

godz. 9:00 - Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem dla III G część humanistyczna)

04.-15.12.2017r.

Choinka Marzeń- realizujemy marzenia dzieci z ubogich rodzin

04-15.12.2017r.

Konkurs dla wszystkich uczniów na najładniejszą kartkę świąteczną

02.12.2017r.

sobota - godz. 15:00 - Mikołajkowy Turniej Szachowy

LISTOPAD

24.11.2017r.

Wycieczka kl. IIIb i IIId do Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

17.11.2017r. 

Konkurs przedmiotowy z matematyki dla SP –  etap szkolny.

16.11.2017r.

godz. 17:30 - Spotkanie Rodziców z pedagogiem – Charakterystyka etapów rozwojowych naszego dziecka a wychowanie do wolności,

godz. 18:00 – 20:00 – Dzień Otwarty SP i G.

15.11.2017r. 

Konkurs przedmiotowy polonistyczny dla SP –  etap szkolny.

15.11.2017 r. 

Wycieczka  kl VIa i VIb do Muzeum Powstania Warszawskiego.

14.11.2017r.

wtorek godz. 12:10 –  Apel z okazji Święta Niepodległości.

10.11.2017r.

Konkurs przedmiotowy z biologii dla Gimnazjum –  etap szkolny.

08.11.2017r.

Konkurs Olimpus z języka Angielskiego.

08.11.2017r.

Konkurs przedmiotowy z matematyki dla Gimnazjum –  etap szkolny.

07.11.2017r.

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego dla Gimnazjum –  etap szkolny.

02-03.11.2017r.

czwartek, piątek – Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Dni wolne od zajęć dydaktycznych.

01.11.2017r.

środa – Wszystkich Świętych – dzień wolny.

PAŹDZIERNIK

30.10.2017r. 

Wycieczka kl. 1a, 2a, 2b – zwiedzanie cmentarza Ofiar II Wojny Światowej – porządkowanie miejsc pamięci narodowej, zapalenie zniczy.

27.10.2017r.

Wycieczka kl. 2a i 2b do fabryki bombek  - „Fogiel”.

25.10.2017r. 

Wycieczka kl. 7a, 7b i 7c – Zwiedzanie Pawiaka, Umschlagplatz i Muzeum Żydów Polskich POLIN.

23-27.10.2017r.

Wycieczki na cmentarze, Cmentarz Powązkowski i Grób Nieznanego Żołnierza.

21.10.2017r.

sobota godz. 15:00-18:00 – Piknik jesienny.

19.10.2017r.

godz. 9:30 - Pasowanie na ucznia kl. 1 SP,

godz. 16:00 – Rada Pedagogiczna – Diagnoza poznawczo-emocjonalna uczniów i dostosowanie wymagań edukacyjnych do ich potrzeb – sprawy organizacyjne.

17.10.2017 r.

godz. 10:15 – Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

12.10.2017r. 

Wycieczka kl. IIIa i IIIc do Gospodarstwa Agroturystycznego Rozalin – jesienne warzywa, kiszenie i pasteryzowanie.

WRZESIEŃ

26.09.2017r.

Wycieczka kl. 6a, 6b, 7a, 7b, 7c – Warsztaty filmowe pt. Efekty specjalne i pokaz filmu „Za niebieskimi drzwiami”.

25.09.2017r. 

Wycieczka kl. 4a, 4b, 5a, 5b – Warsztaty filmowe – Kinoteka – efekty specjalne – film ilustrujący zagadnienia.

21.09.2017r. czwartek godz. 16:00

Rada Pedagogiczna Szkoleniowa - Rozwój psychofizyczny dziecka –blaski/cienie.

godz. 17:30 – Zebrania z Rodzicami kl. 0-3,

godz.18:00 –  Dzień Otwarty,

godz. 19:00 – Zebranie z Rodzicami kl. 4-7 i G.

18.09 – 06.10.2017r. 

Konkurs Plastyczny – Jesień Złotem Malowana – wszyscy uczniowie.

15.09.2017 r. godz.12:00-14:00

Sprzątanie świata kl 0-7 i G.

11-22.09.2017r. 

Kampania wyborcza do Samorządu Szkolnego.

04.09.2017r.

poniedziałek godz. 10:00 - Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

poniedziałek godz. 11:30 - Msza Św. w Parafii Dobrego Pasterza

SIERPIEŃ

28.08.2016r.

poniedziałek godz. 11:00 - Plenarna Rada Pedagogiczna - organizacja Roku Szkolnego 2017/2018

 

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer