Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Mistrzowie Kodowania

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Z akcji „1% dla mojej szkoły” otrzymaliśmy w 2012 roku 4017,30 zł, za które Szkoła zakupiła projektor Hitachi.

Logowanie



Witamy na stronie internetowej
Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 63
oraz Prywatnego Gimnazjum nr 5
przy ul. Wał Miedzeszyński 141

Aktualności

Aktualności 2016/2017

CZERWIEC 

23.06.2017r.

godz. 11:00 –  Rada Pedagogiczna – Podsumowująca.

Sprawozdania z pracy dydaktycznej, kół zainteresowań, zajęć dodatkowych, zespołów przedmiotowych, wyrównawczych, konkursów itd.

Wnioski do pracy na rok przyszły.

22.06.2017r.

godz. 15.00 –  Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego klasy 0-III.

Pożegnanie klas III oraz Apel – Jedziemy na wakacje –  klasy 0, Ia, Ib.

godz. 17.00 - Klasy 4-6 i G – Pożegnanie klasy IIIg.

21.05.2017r.

Apel – podsumowanie udziału w konkursach, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

20.05.2017r.

godz. 13:00 –  Rada Pedagogiczna – Zatwierdzająca.

16.05.2017r,

piątek po Bożym Ciele - Dzień wolny od zajęć szkolnych.

15.06.2017r.

Boże Ciało – Dzień wolny od zajęć szkolnych.

12.05.2017r.

Konkurs z chemii – ALBUS.

13.06.2017r.

godz. 14:00 –  Rada Pedagogiczna – Klasyfikacyjna kl. 0-3.

godz. 16:00 –  Klasy 4-6 i G.

07.06.2017r.

Sprawdzian semestralny z j. angielskiego - Gimnazjum.

06.06.2017r.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych - Gimnazjum.

05.06.2017r.

Sprawdzian semestralny Szkoły Podstawowej.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych - Gimnazjum.

05.06.2017r.

Wycieczka kl. 0 i Ib do TVP – zwiedzanie telewizji od kulis.                             

03.06.2017r.

sobota godz. 15:00 - 18:00 –  Święto Szkoły, Święto Sportu połączone  z obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka.
Program Święta Szkoły
 

02.06.2017r.

Wycieczka kl. 0, Ia do kina na film pt.”Smerfy”.

01.06.2017r.

Wycieczka kl IIIb do Centrum Rozrywkowego Hulakula,

01.06.2017r.

Wycieczka kl. Va, Vb, 6a, 6b, 6c do Kinoteki na film pt.”Król złodziei”. 

 

MAJ

 

29-30.05.2017r.

Sprawdzian semestralny z drugiego języka.

22-26.05.2017r. 

Zielona Szkoła SP i G.

20.05.2017r.  

sobota godz. 11:00-14:00 -  Egzamin Ju-jitsu.

19.05.2017r. 

Wycieczka kl. 2g i 3g do Pracowni fizycznej – Prawo Omha, zasady dynamiki, widmo świecenia pierwiastków.

19.05.2017r.    

Konkurs matematyczno-przyrodniczy.

12.05.2017r.

Konkurs z chemii – ALBUS.

11.05.2017r.

godz. 16:00 –  Rada Pedagogiczna – zagrożenia, reforma oświaty.

godz. 18:00-20:00 –  Dzień Otwarty SP i G.

11.05.2017r.

Konkurs z biologii – ALBUS.

07-13.05.2017r. 

Erasmus+, wyjazd uczniów do Włoch do Citta di Castello.

05.05.2017r. piątek

godz. 12.10 - Apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

03.05.2017r. środa

Święto Konstytucji 3 Maja – Dzień wolny od zajęć szkolnych.

02.05.2017r. wtorek

Dzień wolny od zajęć szkolnych.

01.05.2017r. poniedziałek

Święto Pracy – Dzień wolny od zajęć szkolnych.

KWIECIEŃ

21.04.2017r.

Wycieczka klas IIIa i IIIb do Teatru Baj.

21.04.2017r.

Wycieczka klas 0a, Ia i Ib do Mostówki- warsztaty ceramiczne, integracja.

21.04.2017r. 

Wycieczka klasy IIG do Room Escape – rozwiązywanie zagadek logicznych, współpraca w zespole.

21.04.2017r. 

Wycieczka klas VIa,VIb,VIc do Muzeum Archeologicznego w Warszawie  - warsztaty metaloplastyczne i zwiedzanie muzeum.

20.04.2017r. 

Wycieczka klas 0a, Ia i Ib do kina Falenica na film pt.”Sonia śpi gdzie indziej”, film dokumentalny – warsztaty.

20.04.2017r. 

Wycieczka klas IIIa i IIIb do Gospodarstwa Agroturystycznego w Rozalinie.

20.04.2017r. 

Wycieczka klas VIa,VIb,VIc do kina Cinema City Sadyba - Warsztaty przyrodnicze połączone z seansem filmu pt.  „Bliżej wszechświata”. 

20.04.2017r. 

Wycieczka klasy IIG do Hangar 646 – rozwijanie sprawności fizycznej i samodyscypliny.

 19.04.2017r. 

Wycieczka klas VIa,VIb,VIc do Muzeum Kazimierza Puławskiego w Warce.

19.04.2017r. 

Wycieczka klas IIIa i IIIb do Muzeum Archeologicznego.

19.04.2017r. 

Wycieczka klas 0a,Ia,Ib do Little Chef - warsztaty dwujęzyczne kulinarne, kuchnia Maghrebu.

19.04.2017r. 

Wycieczka klasy IIG do kina Promenada – uwrażliwienie na sztukę filmową.

19-21.04.2017r. 

Egzamin Gimnazjalny.

piątek 21.04.2017r.  - Język obcy nowożytny,

czwartek – 20.04.2017r. – Część matematyczno-przyrodnicza,

środa - 19.04.2017r. – Część humanistyczna.                                

13 -18.04.2017r. 

Wiosenna przerwa świąteczna.

12.04.2017r.  

godz. 11:20 –  Apel – Tradycje i zwyczaje wielkanocne.

 08.04.2017r.

godz. 15:-18:00 – Piknik Wielkanocny.  

01.04.2017r. 

Egzaminy Cambridge – Movers, Flayers, Straters.

 

MARZEC

 

21.03.2017r.

godz. 09:00  - I Dzień Wiosny – Apel  - powitanie wiosny 2a, 2b.

21.03.2017r.

od godz. 10:15 - Dzień Języków Obcych – prezentacje, piosenki, konkursy, programy artystyczne.

09.03.2017r.

godz. 16:00 – Rada Szkoleniowa – Bezpieczeństwo w szkole,

godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami ucz. kl. 0-3,

godz. 18:00 – Dzień Otwarty,

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami ucz. kl. 4-6 i G.

07.03.2017r.

Szkolny Konkurs Recytatorski:

godz. 09:25 – kl. 0-1,

godz. 10:20 – kl. 2-3,

godz. 11:15 – kl.4-5,

godz. 12:10 – kl.6-G.

06-07.03.2017r.

Rekolekcje.

01.03.2017r.

Warsztaty Zdrowego Żywienia dla uczniów kl. II organizowane przez firmę Hameras.

 

LUTY

 

13.02-26.02.2017r.

Ferie zimowe.

09.02.2017r.

godz. 16:00 – Rada pedagogiczna:

- podsumowanie I półrocza

- wnioski do pracy na II półrocze.

09.02.2017r.

Dostarczenie zebranych  rzeczy przez uczniów  do schroniska „Azyl Pod Psim Aniołem” w Falenicy.

07.02.2017r.

Wycieczka kl. IIa, IIb, IIc, IId – Zwiedzanie kosmicznej wystawy pod patronatem NASA w Warszawie.

06-08.02.2017r.

godz. 17:00 – Spotkania informacyjne dla klas VI.

04.02.2017r.

godz. 15:00-18:00 - Piknik Karnawałowy.

STYCZEŃ

 

27.01.2017r.

godz. 10:00 – Bal Karnawałowy dla uczniów kl. 0-6 SP.

26.01.2017r.

godz. 13:00 – Rada Pedagogiczna – Zatwierdzająca – wyniki klasyfikacji za I półrocze.

19.01.2017r.

czwartek – Rada Pedagogiczna – Klasyfikacja za I półrocze

godz. 14:20 – Klasy 0 – 3,

godz. 16:00 – Klasy 4-6 i G.

16.01.2017r.

godz. 10:30 - Musical w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Przedstawienie pt. „Kot w butach” dla przedszkolaków z zewnątrz.

15.01.2017r.

niedziela –  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przed południem kwesta.

godz. 15:00 – 20:00 –  Koncert Noworoczny i wiele atrakcji.

12.01.2017r.

Sprawdzian semestralny z języka angielskiego Gimnazjum.

11.01.2017r.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno - przyrodniczych Gimnazjum.

11.01.2017r.

Olimpus z języka angielskiego klasy 4-3G.

10.01.2017r. 

Sprawdzian semestralny Szkoły Podstawowej.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych Gimnazjum.

06.01.2017r.

Święto Trzech Króli – dzień wolny od zajęć szkolnych.

04.-05.01.2017r.

Sprawdzian semestralny z drugiego języka.

GRUDZIEŃ

 

23.12.2016-01.01.2017r.

Zimowa Przerwa Świąteczna, dni wolne od zajęć szkolnych.

22.12.2016r.

godz. 11:20 - Wigilia Szkolna – kl. IVa, IVb przygotowują program artystyczny, wspólne kolędowanie, Wigilia, rozstrzygnięcie konkursu klas na najładniejszą kartkę świąteczną.

20.12.2016r. 

godz. 16:00 - Wigilia pracowników.

16.12.2016r.

Wycieczka klas Oa, Ia, Ib – Rozrywkowe Centrum Miasta – Hula Kula.

15.12.2016r. 

godz.16:00 - Rada Pedagogiczna: Zagrożenia, zmiany w prawie oświatowym i wynikające z nich obowiązki.

godz. 8:00 – 20:00 – Dzień otwarty SP i G.

12-20.12.2016r.

Kiermasz kartek świątecznych, stroików i ozdób choinkowych wykonanych przez uczniów. Cel – dofinansowanie „Choinki Marzeń’’.

10.12.2016r. 

godz. 15:00-18:00 - Piknik Bożonarodzeniowy.

09.12.2016r.

Wycieczka kl Ig i IIg do Wydziału Fizyki UW – wykonywanie ćwiczeń-wahadło matematyczne.

07.12.2016

Wycieczka kl 0 do Bombkolandii warsztaty - wyrób bombek i ozdób świątecznych.

06.12.2016r.

Mikołajki w szkole.

06-08.12.2016r.

Próbny egzamin z Operonem klasa IIIg.

06.12.2016r. – część humanistyczna,

          07.12.2016r. – część matematyczno-przyrodnicza,

          08.12.2016r. – język angielski.

05.12.2016r.

Rekolekcje :

godz. 11:30 klasy 2 – 5 SP

godz. 2:30 klasy 6 – 3G

05-16.12.2016r. 

Choinka Marzeń – realizujemy marzenia dzieci z rodzin ubogich.

05-16.12.2016r. 

Konkurs dla wszystkich uczniów na najładniejszą kartkę świąteczną.

05.12.2016r.

Wycieczka klas IIa, IIb, IIc, IId – Teatr Buffo.

03.12.2016r.

godz.15:00 - Mikołajkowy Turniej Szachowy.

02.12.2016r.

Wycieczka klasy Ia – Wyjazd do kina Luna na muzyczny spektakl z elementami interaktywnymi  „Ambaras z Mikołajem’’.

01.12.2016r.

godz.16:00 –  Rada Pedagogiczna.

 

LISTOPAD

 

29.11.2016r.

Wycieczka kl. Oa, Ib, IIIa, IIIb – Teatr Palladium.

24-25.11.2016r.

Udział uczniów SP i G w XV Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Józefowa.

18.11.2016r. 

Wycieczka klas IIg i IIIg do Pracowni Fizycznej UW.

17.11.2016r.

godz. 18:00 – 20:00 - Dzień Otwarty SP i G.

15.11.2016r. 

Spotkanie kl. 0 z p. D. Kosyłą – Straż Miejska – warsztaty „Zasady bezpiecznej zabawy”.

15.11.2016r. 

Spotkanie kl. 1 z p. D. Kosyłą – Straż Miejska – warsztaty „Spotkanie z nieznajomym”.

14.11.2016r. 

Spotkanie kl. 2 z p. D. Kosyłą - Straż Miejska – warsztaty „ Życie bez przemocy”.

11.11.2016r. 

Narodowe Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć szkolnych.

10.11.2016r.

godz. 9.30 – Święto Niepodległości – apel przygotowują uczniowie kl. 6 SP.

 

PAŹDZIERNIK

 

31.10.2016r.

Dzień wolny od zajęć lekcyjnych.

28.10.2016r. 

Wycieczka kl. Va, Vb – "Warszawa Judaica" – zwiedzanie z przewodnikiem,  zapalanie symbolicznej zniczy z okazji Święta Zmarłych.

24-28.10.2016r.

Wycieczki na cmentarze, porządkowanie miejsc pamięci narodowej, wycieczka na cmentarz  Powązkowski i Grób Nieznanego Żołnierza przed Świętem Zmarłych.

20.10.2016r. 

godz. 16.00 – Rada Pedagogiczna: Przedstawienie wyników diagnozy wstępnej w poszczególnych klasach pod kątem szybkiego wspomagania uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.  Sprawy organizacyjne.

20.10.2016r.

godz. 9.30 – Pasowanie na ucznia klasy 1 SP

17-21.10.2016r. 

Przyjazd dzieci z Włoch, Hiszpanii i Turacji w ramach programu Erasmus+

15.10.2016r.

godz. 15.00 – 18.00 – Piknik Jesienny.

14.10.2016r.

godz. 18.00 – 21.00 – Dyskoteka dla klas 4 – 6 i G

14.10.2016r.

godz. 11.20 – Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla kl. 4 – 6 i G – przygotowuje kl. IIG. Ślubowanie kl. IG

05.10.2016r.

godz. 9.30 – 14.00 – Wycieczka kl. IVa, IVb, VIa, VIb, VIc – KINOTEKA, lekcja multimedialna „MAGIA KINA’’ i seans filmowy „TOM i HUCK”.

 WRZESIEŃ 

 22.09.2016r.

godz. 17:00 - Zebrania z Rodzicami kl. 0-III,

godz. 18:00 – Dzień Otwarty,

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami kl. IV-VI i G.

21.09.2016r. 

Wycieczka integracyjna kl. Va i Vb do Parku Linowego w Powsinie.

19.09-07.10.2016r.

Konkurs plastyczny – Jesień złotem malowana.

16.09.2016r.

Sprzątanie Świata kl. 0 – 6 i G.

12-23.09.2016r.

Kampania Wyborcza do Samorządu Szkolnego.

01.09.2016r.

godz. 10.00 - Rozpoczęcie Roku Szkolnego

godz. 11.30 - Msza Św. inaugurująca Nowy Rok Szkolny w Parafii Dobrego Pasterza, 

ul. Przewodowa 15/21, w trakcie mszy poświęcone zostaną plecaki szkolne.

 

SIERPIEŃ

22.08.2016r.

godz. 11:00 - Rada Pedagogiczna Plenarna.

 

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer