Rok 2023

PRZEDMIOTOWY KONKURS GEOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MKO (konkurs kuratoryjny).

• Finalistą został uczeń Jakub Sz. z klasy 8b

XXVIII edycja Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej".

• Finalistą został Jakub Sz. z klasy 8b
  • Laureatem został Szymon W. z klasy 8b

PRZEDMIOTOWY KONKURS MATEMATYCZNY MKO DLA UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO (DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH)

• Finalistą został Maksym S. z klasy 8a

XVIII Olimpiada Matematyczna Juniorów

• Finalistą został Maksym S. z klasy 8a

INTERNATIONAL JUNIOR CONFERENCE 2023 ENTITLED "WHERE THE WORLD IS HEADING"

Z radością informujemy, że nasz Szymborska's team w składzie:
Joanna L. (8a), Michał W. (8b), Maciej G. (8a), Stanisław C. (8b), Krzysztof K. (7a), Krzysztof B. (8b), Antoni P. (8a) oraz p. Karolina Sternik znalazł się w gronie 5 najlepszych projektów podczas International Junior Conference 2023 entitled „Where the World is Heading?”

XXV WARSZAWSKI KONKURS MITOLOGICZNY

Wyróżnienie zdobyła drużyna w składzie: Mikołaj O. (kl. 8a), Tymon O. (kl. 8b), Michał W. (kl. 8b)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO FOX

Wynik bardzo dobry, czyli II miejsce w skali kraju uzyskali:

Jan K. (kl. 6a)
Nela Sz. (kl. 6a)
Fabian Sz. (kl. 6a)

Konkurs Filozoficzny „W drodze ku mądrości” KONKURS FILOZOFICZNY "W DRODZE KU MĄDROŚCI"

Laureatem został Mikołaj O. z klasy 8a
Finalistą został Tymon O. z klasy 8b
Warszawski Konkurs Multimedialny "Multimedialny Język Niemiecki"

III miejsce zajęli Mikołaj O. (kl. 8a) oraz Tymon O. (kl. 8b)

Rok 2022

XXVII edycja Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531–1683. Od Obertyna do Wiednia”.

• Finalistą został Szymon W. z klasy 7b

Junior International Sopot Youth Conference 2022 entitled „Where the World is Heading”

• Szymborska team w składzie Krzysztof (kl. 6a), Julia (kl. 7a), Antoni (kl. 7a), Maciej (kl. 7b), Stanisław (kl. 7b), Michał (kl. 7b) znalazł się w gronie 4 zwycięzców konferencji.

ZŁOTE SZKOŁY NBP

Nagroda za najlepiej wykonane zadanie III edycji - 2 000 złotych.
Drużyna uczniów: Daniel C. (kl. 7a), Mateusz Z.M. (kl. 7a), Julia W. (kl. 8a), Joanna L. (kl. 8a), Michał W. (kl. 8b),
Drużyna nauczycieli: Karolina Sternik, Monika Samczuk, Artur Stępień.

Rok 2021

XXVI edycja Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

• Laureatem został Piotr D. z klasy 7a

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "BÓBR" w kategorii Skrzat – Szkoła podstawowa, klasy I-III

• I miejsce Leonard Ł. z klasy 3a