Michał Charabin – przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Wybierając kierunek studiów, zawsze myślałem o uczeniu  młodzieży i dorosłych. Jednak przypadek sprawił, że znalazłem pracę w szkole podstawowej, gdzie odkryłem, jak wiele radości może dawać praca z dziećmi. Należę do tej grupy szczęśliwców, którzy pracują z przyjemnością. Praca nauczyciela przynosi mi wiele satysfakcji, a uśmiechnięte buzie moich uczniów i  las rąk w górze to moim zdaniem, najlepsze wynagrodzenie dla nauczyciela. Na jednej z lekcji zapytałem kiedyś moich uczniów: Jaki powinien być nauczyciel? W odpowiedzi usłyszałem: Nauczyciel powinien być wesoły, uśmiechnięty, cierpliwy i wyrozumiały. Robię co w mojej mocy by sprostać tym wymaganiom :)

W roku szkolnym 2019/ 2020 zostałem wybrany opiekunem Samorządu Uczniowskiego.  Odbieram to jako przywilej, móc uczyć naszych podopiecznych zasad demokracji.

Wybierz dobrą szkołę dla swojego dziecka. Dołącz do nas.