Sport to hobby, które daje siłę i cel w życiu. Jest bardzo ważnym aspektem zdrowego stylu życia.
Kształtuje hart ducha, wyrabia silną wolę i wytrwałość w dążeniu do celu. W naszej szkole zajmuje bardzo ważną rolę w realizacji zadań dydaktyczno – wychowawczych. Uczniowie chętnie ćwiczą na lekcjach w-fu i zajęciach sportowych w nowoczesnej pełnowymiarowej hali, na boisku, czy w ogrodzie.

Oferta zajęć sportowych jest bardzo bogata, a nauczyciele i instruktorzy prowadzą je z pasją, osiągając bardzo dobre wyniki. Nasi uczniowie wygrywają w wielu konkurencjach sportowych, zawodach i turniejach. Sport sprawia im przyjemność, jest formą rozrywki, poprawia kondycję fizyczną i jest wspaniałą formą relaksu po wysiłku umysłowym.

Oferta zajęć sportowych:

• Wychowanie fizyczne – 3h / tygodniowo