Nasze motto

"Umysł nie jest naczyniem, które trzeba wypełniać, tylko ogniem, który należy rozpalić."

Plutarch

Mili, życzliwi nauczyciele, fajni koledzy, ciekawe zajęcia, dużo wycieczek, wspaniała hala sportowa i boisko, pyszne jedzenie – z tym właśnie kojarzy się uczniom nasza szkoła.

Dla rodziców to przede wszystkim możliwość wszechstronnego rozwoju intelektualnego, fizycznego i emocjonalnego ich dzieci. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo oraz atmosfera wzajemnego szacunku, ciepła i zrozumienia w jakiej młodzi ludzie spędzają znaczną część swojego życia.

Świat naszej małej społeczności tworzą dzieci, ich rodzice i nauczyciele. W tym świecie nie ma miejsca na agresję. Nasze relacje układamy na zasadach wzajemnego zaufania i szacunku do drugiego, nawet młodego człowieka.

Nasza szkoła tętni życiem. Odbywają się w niej liczne zajęcia pozalekcyjne umożliwiające odkrywanie i rozwijanie swoich zainteresowań. W każdej chwili do naszej dyspozycji jest też piękna, pełnowymiarowa hala sportowa.