Szkoła Podstawowa Roku 2014

Nasza szkoła została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Placówka Oświatowa Roku 2014 o Godło w kategorii:

Szkoła Podstawowa Roku 2014.

Konkurs ma na celu wybór i promocję placówek, które spełniają najwyższe standardy w zakresie oferowanych programów nauczania i opieki, realizowanych w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby podopiecznych, uczniów i studentów.

Otrzymanie nominacji do Godła, stanowi uhonorowanie pozycji placówki na rynku, jej wkładu w rozwój edukacji oraz autorytetu jakim cieszy się wśród specjalistów branżowych.

O Konkursie napisały już m.in.:

szkolywpolsce.pl
studia.dlastudenta.pl