Nasi nauczyciele

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

 

przedmiot

 

Wychowawca

 

Gall Monika

Dyrektor Szkoły, fizyka chemia, matematyka

 

 

Bednarczyk Karol

wychowanie fizyczne, język angielski

 

 

Borkowski Krzysztof

matematyka

4b

 

Chudzik Katarzyna

nauczanie wczesnoszkolne

1b

 

 

Chmielewski Maciej

etyka, wiedza o społeczeństwie

 

 

Czernicka Małgorzata

nauczanie wczesnoszkolne, etyka, WDŻ

1a

 

Czernicki Leszek

muzyka, szachy

 

 

ks. Czerski Krystian

religia

 

 

Duranowska Renata

język angielski

 

 

Gajewski Grzegorz

wychowanie fizyczne, instruktor nauki pływania

 

 

Górnicki Marcin

wychowanie fizyczne

 

 

Jaguszewska Ewa

psycholog

 

 

Kaźmierczak Urszula

fizyka

 

 

Kochanowska Dorota

chemia, biologia, przyroda, WDŻ

3G

 

Kopatys Magdalena

technika, plastyka

 

 

Kostka Monika

język angielski

 

 

Jankowska Monika

Religia, logopedia

 

 

Kowalczyk-Nosek Ewelina

wychowawca świetlicy, nauczanie wczesnoszkolne

 

 

Królikowska Beata

nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca świetlicy

 

 

Krup Monika

język polski

 

 

Krzyczkowska-Jesień Anna

psycholog

6b

 

Kurdej Beata

matematyka

8b

 

Kuźba Arkadiusz

edukacja dla bezpieczeństwa

 

 

Larisch Bogdan

informatyka

 

 

Majka Marzenna

nauczanie wczesnoszkolne

0a

 

Metelska Andżelika

język niemiecki, język angielski

8a

 

 

Molecka Hanna

bibliotekarka, język niemiecki, geografia

 

 

Narożniak Anna

język polski, edukacja wczesnoszkolna

6a

 

 

Niedziela – Stec Anna

geografia, przyroda

 

 

Ogden Jimi

native speaker

 

 

Putkowska Joanna

język francuski

5b

 

Rotter Elżbieta

język hiszpański

 

 

Reduch Aleksandra

nauczanie wczesnoszkolne

2a

 

Romanowska Monika

język hiszpański

 

 

Rozkrut Alicja

język angielski, edukacja wczesnoszkolna dwujęzyczna

4a

 

Rucińska Monika

przyroda, biologia

7a

 

Ruczkowska Agata

nauczanie wczesnoszkolne

3a

 

Rygielski Maciej

taniec

 

 

Ryś-Doruchowska Alicja

język polski, wychowawca świetlicy

 

 

Szambelan Dorota

nauczanie wczesnoszkolne, język polski

3b

 

Wojewódzka Monika

wychowanie fizyczne, instruktor nauki pływania

 

 

Wolk Kari

native speaker

 

 

Wesołowski Piotr

gimnastyka artystyczna, szachy

 

 

Wójcik-Oset Agnieszka

koordynator dwujęzyczności, język angielski

 

 

Wolski Mariusz

historia, wiedza o społeczeństwie

8c

 

Ziętek Martyna

nauczanie wczesnoszkolne, wychowawca świetlicy

 

 

Żelazny Anna

język angielski

5a

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer