Agnieszka Wójcik-Oset

Odpowiedzialna za Dwujęzyczność i Drugi Język

Image

Co drugi dzień witam Was z uśmiechem w progach naszej szkoły, pilnując oczywiście, czy macie kartę i pamiętacie kod do szafki ;) Moja praca to moja pasja. Zaangażowanie oraz otwarta osobowość pozwalają mi czerpać z niej ogromną przyjemność i satysfakcję.

Miałam ogromne szczęście, że mogłam pracować w American Elementary School w Belgii, gdzie każdego dnia obserwowałam, jak dzieci z różnych zakątków świata pokonują swoje językowe ograniczenia i stają się coraz bardziej świadome swoich kompetencji językowych. Marzyłam, żeby w Polsce też móc towarzyszyć dzieciom w takiej wędrówce i im ją ułatwiać. W naszej szkole i z tym zespołem jest to możliwe. Czas, w którym doświadczam radości z efektów pracy, gdy widzę uśmiechy na twarzach dzieci i słyszę pozytywne słowa od rodziców oraz współpracowników tylko potwierdza, że jestem we właściwym miejscu.

Jestem tu dla Was i z Wami!

Wybierz dobrą szkołę dla swojego dziecka. Dołącz do nas.