Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

 

 


Mistrzowie Kodowania

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 22 872 07 01

LogowanieAktualności

Egzaminy Cambridge i TOEFL w naszej szkole

W maju uczniowie naszej szkoły przystąpią do zewnętrznych egzaminów z języka angielskiego na różnych poziomach.

Uczniowie klas 3-7 podejdą w naszej szkole w ostatnich dniach maja do zewnętrznych egzaminów z języka angielskiego, egzaminów TOEFL. Czeka ich część pisemna, reading i listening oraz  egzamin ustny. Egzaminy TOEFL są przeprowadzanymi na całym świecie egzaminami amerykańskimi o zróżnicowanym i stopniowanym poziomie trudności. Na niższych etapach edukacji egzamin ten jest bardzo rzetelnym sposobem weryfikacji umiejętności uczniów. W klasach 3-6 przeprowadzony zostanie egzamin TOEFL Primary STEP 1 oraz STEP 2, natomiast w klasie 7 będzie to egzamin TOEFL Junior. Wyniki testów są skorelowane ze skalą CEFR (Europejski System Kształcenia Językowego), co oznacza, że wyniki będziemy mogli odnieść do poziomów opisywanych przez Radę Europy. Wyniki egzaminów TOEFL – już w drugiej połowie czerwca!


Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer