Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

 

 


Mistrzowie Kodowania

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 22 872 07 01

LogowanieAktualności

1 czerwca 2019 r. zapraszamy uczniów, ich rodziców i nauczycieli na Święto Szkoły

Obchodzimy jednocześnie razem Dzień Dziecka i Dzień Sportu. Zapraszamy na piknik!

1 czerwca w godzinach 14.00 – 18.30 odbędzie się w naszej szkole piknik. Obchodzimy Święto Szkoły połączone z Dniem Dziecka. W programie są zawody sportowe dla uczniów, ale również mecz piłki nożnej Nauczyciele kontra Rodzice. Będzie scena TED –ED, debata oksfordzka i dodatkowe atrakcje dla dzieci w postaci dmuchańców oraz wodnej ślizgawki. Będzie również dostępny catering – m.in. grill, bar sałatkowy, napoje oraz coś na słodko. Na zakończenie imprezy każdy uczeń Szkoły otrzyma upominek - niespodziankę z okazji Dnia Dziecka.

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer