Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Kontakt:

Aktualności

1 czerwca 2019 r. zapraszamy uczniów, ich rodziców i nauczycieli na Święto Szkoły

Obchodzimy jednocześnie razem Dzień Dziecka i Dzień Sportu. Zapraszamy na piknik!

1 czerwca w godzinach 14.00 – 18.30 odbędzie się w naszej szkole piknik. Obchodzimy Święto Szkoły połączone z Dniem Dziecka. W programie są zawody sportowe dla uczniów, ale również mecz piłki nożnej Nauczyciele kontra Rodzice. Będzie scena TED –ED, debata oksfordzka i dodatkowe atrakcje dla dzieci w postaci dmuchańców oraz wodnej ślizgawki. Będzie również dostępny catering – m.in. grill, bar sałatkowy, napoje oraz coś na słodko. Na zakończenie imprezy każdy uczeń Szkoły otrzyma upominek - niespodziankę z okazji Dnia Dziecka.