Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Kontakt:

27 Finał WOŚP w naszej Szkole. Pomaganie jest dziecinnie proste!

W niedzielę, 13 stycznia 2019 w Zespole Szkół Prywatnych przy ul. Wał Miedzeszyński 141, jak co roku, zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W ramach 27 Finału wystąpiły zespoły wokalne i taneczne złożone z uczniów naszej szkoły. Obejrzeliśmy pokazy Ju-jitsu, gimnastyki sportowej, tańca i zumby. Uczniowie klas 3 wykonali przedstawienie w języku angielskim „Stick Man”, a uczniowie klas 4 i 5 wystąpili z prawdziwym spektaklem. Było to musical do słów Jana Brzechwy, z muzyką Leszka Czernickiego „Czerwony Kapturek”. Wspaniała muzyka, kostiumy i taniec... A na widowni – tłum uczniów, rodziców i przyjaciół szkoły, a także dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli wraz z Opiekunami. W godzinach 15.00 – 20.00 na uczestników Finału czekało mnóstwo atrakcji: kiermasze, loterie i licytacje. Oj, działo się, działo...

Wyniki 27 Finału przerosły nasze oczekiwania: zebraliśmy ponad 104 tysiące złotych i 245 euro!

Wspaniale robić coś dla innych wspólnie z naszymi nauczycielami, rodzicami i przyjaciółmi!