Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Mistrzowie Kodowania

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 22 872 07 01

LogowanieAktualności

Historyczny sukces w naszej szkole!

 

Bardzo miło jest nam poinformować, że trzej uczniowie klas siódmych z naszej szkoły:

Filip Jurczak (7c), Michał Jaskulski (7a) i Wiktor Napiórkowski (7a) odnieśli bardzo znaczący sukces. 
Zostali LAUREATAMI XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej!"

Konkurs ten odbywa się już po raz 23 i jest jedynym w swoim rodzaju przedsięwzięciem edukacyjno-patriotycznym, obejmującym swoim zasięgiem cały kraj. Bierze w nim udział kilkanaście tysięcy uczniów ze wszystkich poziomów edukacyjnych. Uczestnicy muszą wykazać się szeroką wiedzą na temat dziejów i poszczególnych wydarzeń historycznych, broni, sprzętu, umundurowania, a także literatury i architektury danej epoki.
Praca jaką wykonali nasi uczniowie, aby uzyskać tytuł laureata była naprawdę imponująca. Musieli nie tylko przebrnąć i przyswoić sobie setki stron opracowań historycznych, ale także zapoznać się z dziesiątkami zdjęć dowódców, polityków czy działaczy społecznych. Nie wspominając już o nauczeniu się naprawdę gigantycznej ilości dat, nazwisk, formacji wojskowych...
Każdy z naszych laureatów zostanie nagrodzony nie tylko dyplomami, ocenami z historii i podwyższeniem oceny ze sprawowania, ale także dodatkowymi punktami liczącymi się przy rekrutacji do szkół średnich.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłorocznej edycji konkursu.

Serdeczne gratulacje dla autora tego sukcesu - p. Mariusza Wolskiego, nauczyciela historii, za przygotowanie uczniów do konkursu!

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer