Egzaminy Cambridge w naszej szkole

26 maja odbędą się w naszej szkole egzaminy Cambridge.

Najmłodsi uczniowie przystąpią do egzaminu YLE (Young Learners). Nieco starsi do egzaminu Starters (11 uczniów z klas 2, 3 i 4), Movers (5 uczniów z kl.4), Flyers (2 uczniów z klasy 5) i KET for Schools : 6 uczniów z klasy 6.

Najstarszych czeka egzamin PET for Schools : 8 uczniów (kl.6, 7 i 8) i FCE for Schools: 4 uczniów (klasa 8 i 3G).
W sumie 36 naszych uczniów podchodzi w tym roku do egzaminów Cambridge. Wszystkie sesje YLE oraz KET i PET odbędą się w naszej szkole, gdyż jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym.

Egzaminy FCE odbywają się w Centrum Egzaminacyjnym przy ul. Koszykowej. Uczniowie i/lub rodzice jeszcze niezdecydowani otrzymali od nas wsparcie oraz rekomendację dotyczącą konkretnych egzaminów najlepiej dopasowanych do poziomu poszczególnych uczniów.

Uczniowie przygotowują się do egzaminów podczas lekcji j. angielskiego, jednak zorganizujemy również dodatkowe zajęcia.