Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Mistrzowie Kodowania

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 22 872 07 01

Logowanie



Witamy na stronie internetowej
Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 63
oraz Prywatnego Gimnazjum nr 5
przy ul. Wał Miedzeszyński 141

Aktualności

Aktualności 2012

 

21.12.2012r. – Wyjazd uczniów klas V i VI do kina Cinema City Promenada na film pt. „Hotel Transylwania" oraz „Saga Zmierzch: Przed świtem – część druga".

20.12.2012r. godz. 12:10 – Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wigilie KIasowe.

19.12.2012r. – Wyjazd uczniów do Teatru Powszechnego na spektakl pt. „Mówię życiu: jesteś piękne" wg Wisławy Szymborskiej.

18.12.2012r. godz. 17:00 – 18:30 – Wieczernica harcerska.

18.12.2012r. – Zajęcia naukowe dla uczniów kl. Ia, Ib, IIa. Temat zajęć: Naukowe tajemnice świąt.

15.12.2012r. – Mikołajkowy Turniej Szachowy.

13.12.2012r. - godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 - III

    • godz. 18:00 – 19:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IIG.

13.12.2012r. – Rada Pedagogiczna: Zagrożenia, zmiany w prawie oświatowym i wynikające z nich obowiązki.

13.12.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIc i III do kina IMAX Sadyba na wykład i film pt. „Powrót do historii".

12.12.2012r. – Wyjazd uczniów kl. 0 i I do kina Cinema City IMAX Bemowo na film pt. „W królestwie zwierząt".

07/08.12.2012r. – Nocne spotkanie uczniów kl. IIb z Mikołajem.

06.12.2012r. – Wyjazd uczniów do Teatru Polskiego na spektakl pt. „Pinokio".

06.12.2012r. – Mikołajki.

04.12.2012r. – 18.12.2012r. – Choinka Marzeń – realizujemy marzenia dzieci z rodzin ubogich zamieszkałych w Dzielnicy Wawer.

03.12.2012r. – 20.12.2012r. – Kiermasz kartek i ozdób choinkowych.

30.11.2012r. – Wyjazd uczniów klas 0 i I do Teatru Lalka na przedstawienie pt. „Na Arce o 8".

29.11.2012r. – Lekcja muzealna dla uczniów kl. IV w Muzeum Powstania Warszawskiego. Temat lekcji: Jak zostałem Zawiszakiem?

27.11.2012r. – Konkurs matematyczny PINGWIN, organizowany przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI.

24.11.2012r. godz. 10:00 – 11:30 – Warsztaty naukowe pt. „Przygoda z nauką" z elementami dwujęzyczności dla uczniów kl. VI i gimnazjum.

23/24.11.2012r. – Nocny maraton filmowy dla uczniów kl. VI i gimnazjum - temat „Geniusz a świat".

23.11.2012r. – Wycieczka po Warszawie związana ze Świętem Niepodległości, uczniowie klas II.

21.11.2012r. – Warsztaty dla uczniów klas I i IIb z klockami PLUS PLUS przeprowadzone przez animatorki z firmy MOKOPICO.

20.11.2012r. – Apel – przedstawienie wicedyrektora szkoły - Pani dr Moniki Gall.

19.11.2012r. – Lekcja muzealna dla uczniów kl. IIG w Muzeum Powstania Warszawskiego. Temat lekcji: Przybliżenie historii II wojny światowej – powstanie w getcie i powstanie warszawskie.

16.11.2012r. – Dyskoteka dla uczniów kl. IV – IIG.

15.11.2012r. – Olimpiada mitologiczna dla uczniów kl. V, VI, którzy zgłosili się do konkursu.

12-13.11.2012r. – Wyjazd uczniów kl. VIa, VIb, IIG do Krakowa – poznanie miejsc związanych z życiem Wisławy Szymborskiej.

09.11.2012r. – Koło teatralne przedstawia – Halloween po angielsku.

09.11.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIG na zajęcia doświadczalne w Pracowni Fizycznej Uniwersytetu Warszawskiego. Temat zajęć: Wyznaczanie ciepła topnienia lodu.

08.11.2012r. - godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 - III

    • godz. 18:00 – 19:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV - IG

08.11.2012r. godz. 10:20 – Apel z okazji Święta Niepodległości.

06.11.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIG do laboratorium biologicznego w Muzeum Kopernika. Temat lekcji: Wyizolowanie DNA z komórek cebuli.

02.11.2012r. – Dzień wolny od zajęć szkolnych.

30.10.2012r. – Apel z okazji Święta Zmarłych.

29.10.2012r. - I etap V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień".

26.10.2012r. – Wyjazd uczniów kl. 0 – I na warsztaty do Muzeum Łazienki Królewskie. Temat zajęć: Bajka zamiast lekcji.

25.10.2012r. - Zajęcia naukowe dla uczniów kl. 0, IIb. Temat zajęć: Kuchnia, czyli laboratorium.

25.10.2012r. - I etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień".

23.10.2012r. – Zajęcia naukowe dla uczniów kl. Ia, Ib, IIa. Temat zajęć: Kuchnia, czyli laboratorium.

19.10.2012r. – Wycieczka uczniów kl. IIa, IIb do Torunia. Cel: Zwiedzanie Starego Miasta. Spotkanie z astronomami, lekcja w Muzeum Piernika.

17.10.2012r. – Lekcja otwarta j.polskiego w kl. IV związana z twórczością Wisławy Szymborskiej. Temat lekcji: Co mogę dostać na jarmarku cudów pospolitych?

12.10.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIG do Pracowni Fizycznej Uniwersytetu Warszawskiego, zajęcia doświadczalne - temat: Wyznaczanie gęstości ciał stałych i cieczy.

12.10.2012r. – wyjazd uczniów kl. III – IV do Teatru 6. Piętro na spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza".

12.10.2012r. – Wyjazd uczniów kl. V, VIa do Centrum Nauki Kopernik.

11.10.2012r. – Otwarta lekcja j.polskiego w kl. IIG związana z twórczością Wisławy Szymborskiej. Temat lekcji: Rozbieranie cebuli po ludzku.

11.10.2012r. godz. 16:00 – Ślubowanie uczniów klas I.

W dn. od 10 do 30.10.2012r. uczniowie z kl. IV – VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum biorą udział w przedmiotowych konkursach, organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Szkoła Podstawowa:

  • 22.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu przyrodniczego
  • 24.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu matematycznego
  • 26.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu polonistycznego

Gimnazjum:

  • 10.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu matematycznego
  • 11.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu chemicznego
  • 16.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu z j.niemieckiego

17.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu fizycznego

19.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu z j.angielskiego

22.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu geograficznego

24.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu historycznego

29.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu polonistycznego

30.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu biologicznego

05/06.10.2012r. - W nocy z dnia 5 / 6 października odbędzie się PIERWSZY MARATON FILMOWY DLA GIMNAZJALISTÓW. Temat: Wojna i Holokaust w filmie. Start: 5 października, godz. 18:00. Zakończenie: 6 października, godz. 9:00. Maraton organizuje Magdalena Przybysz i Dorota Kochanowska.

05.10.2012r. - Udział wytypowanych uczniów z kl. V – IIG w Mistrzostwach Dzielnicy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach XLVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

02.10.2012r. godz. 10:20 – Apel dla klas 0 – III „Baba Jaga u dentysty", przygotowany przez kl. IIb.

28.09.2012r. – Wycieczka kolejką sochaczewską dla uczniów klas II.

27.09.2012r. 

    • godz. 16:00 – Rada Pedagogiczna
    • godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 - III
    • godz. 18:00 – 19:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV - IG

27.09.2012r. – Zajęcia naukowe dla uczniów klas 0, IIb. Temat zajęć: Czym się zajmuje naukowiec.

25.09.2012r. – Zajęcia naukowe dla uczniów klas Ia, Ib, IIa. Temat zajęć: Czym się zajmuje naukowiec.

20.09 – 11.10.2012r. – Konkurs plastyczny „Skarby jesieni". Udział w konkursie biorą wszyscy uczniowie.

19.09.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIa do Parku Edukacji i Rozrywki na Farmie Iluzji w Trojanowie.

18.09.2012r. godz. 10.20 – Apel podsumowujący ogólnopolską akcję Sprzątanie Świata.

18.09.2012r. – Wyjazd uczniów klas III do Ogrodu Zoologicznego.

17 – 27.09.2012r. – Kampania wyborcza do Samorządu Szkolnego.

17.09.2012r. godz. 10:20 – Sprzątanie Świata.

03.09.2012r. godz. 10:00 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.

29.08.2012r. -- Rada Pedagogiczna Plenarna

29.06.2012r. – Rada Pedagogiczna Podsumowująca.

28.06.2012r. – Uroczyste zakończenie roku szkolnego.

    • godz. 15:00 – klasy 0 – III
    • godz. 17:00 – klasy IV - IG

28.06.2012r. – wyjazd uczniów kl. IIb i IIc do kina IMAX na film pt. Dzikie z natury.

26.06.2012r. godz. 12:10 – Apel „Bezpiecznie spędzamy wakacje" oraz wręczenie nagród uzyskanych przez uczniów w różnych konkursach.

23.06.2012r. – Mistrzostwa Szkoły w Gimnastyce Sportowej.

21.06.2012r. – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca.

21.06.2012r. - Dzień Mamy i Taty w klasie IIa.

21.06.2012r. - godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 – III

    • godz. 18:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IG

20.06.2012r. - Wyjazd uczniów kl. VI i IG do czytelni naukowej na lekcję biblioteczną.

20.06.2012r. godz. 17:00 - Dzień Mamy i Taty w klasie IIIa.

16.06.2012r. – Święto Szkoły – Kultura i tradycje mniejszości narodowych zamieszkałych w Polsce. Program święta dostępny jestTUTAJ .

14.06.2012r. – Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna.

13.06.2012r. godz. 17:00 – Dzień Mamy i Taty w klasie Ib.

13.06.2012r. – Spotkanie uczniów kl. 0a i 0b z autorką książek dla dzieci Barbarą Ciemską.

12.06.2012r. godz. 18:00 – Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w klasie 0b.

08.06.2012r. – Dzień wolny od zajęć szkolnych.

06.06.2012r. – Wyjazd uczniów kl. 0a i 0b do Teatru Guliwer na przedstawienie „Planeta Football".

05.06.2012r. godz. 17:00 – Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w kl. Ic.

04.06.2012r. – Warsztaty plastyczne dla uczniów kl. 0a i 0b – wykonanie witraży „Kwiaty dla mamy i taty".

04.06.2012r. godz. 16:00 - Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w klasie 0a.

28.05 – 01.06.2012r. – Pobyt uczniów na Zielonej Szkole w Krasnobrodzie.

24.05.2012r. godz. 17:00 – Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w klasie IIIb.

19.05.2012r. godz. 17:00 – Obietnica Zuchowa.

18.05.2012r. godz. 8:30 – Sprawdzian kompetencji językowych Flyers i KET dla uczniów kl. V, VI i IG

17.05.2012r. godz. 10:20 – Sprawdzian kompetencji językowych Movens dla uczniów kl. III – IV.

17.05.2012r. godz. 8:30 – Testy kompetencji językowych Starters dla uczniów kl. II.

17.05.2012r. godz. 16:00 – Rada Pedagogiczna – zagrożenia

    • godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 – III
    • godz. 18:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IG.

12.05.2012r. – Rada Pedagogiczna Szkoleniowa – Nowa podstawa programowa w placówce oświatowej.

10 – 11.05.2012r. – Testy kompetencji dla uczniów kl. 0 – V opracowane przez Wałbrzyski Instytut Badań Kompetencji.

08.05.2012r. – Wyjazd uczniów kl. II do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

08.05.2012r. – Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

02.05.2012r. i 04.05.2012r. – dni wolne od zajęć szkolnych.

24.04.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IV – V do Teatru 6 piętro na spektakl pt. „Ania z Zielonego Wzgórza".

21.04.2012r. godz. 16:00 – Obietnica Zuchowa kl. IIIb.

20.04.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IG na zajęcia na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

18.04.2012r. godz. 15:05 – Przesłuchania do przedstawienia pt. „Baśń o mniejszościach narodowych".

17.04.2012r. – Konkurs z okazji XXV-lecia Mazowieckiego Parku Krajobrazowego dla uczniów kl. IV – VI i IG.

17.04.2012r. godz. 17:30 – Spotkanie rekrutacyjne do kl. IG w roku szkolnym 2012/2013.

17.04.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ic do Muzeum Narodowego w Warszawie – „Królikarnia"

12.04.2012r. – Wyjazd uczniów kl. V – IG na Finał Mistrzostw Dzielnicy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach XVL Warszawskiej Olimpiady Młodzieżowej.

05 – 10.04.2012 r. – Wiosenna przerwa świąteczna.

04.04.2012r. godz. 9:30 – Apel z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowany przez uczniów kl. Ib.

03.04.2012 r. – Sprawdzian dla klasy VI.

03.03.2012 r. – Wyjazd uczniów z kl. Ia do Muzeum Archeologicznego w Warszawie.

03.04.2012 r. – Wyjazd uczniów kl. Ic i II do kina IMAX na film pt. „W głębi oceanu".

03.04.2012 r. – Wyjazd uczniów kl. IV, V i IG do kina Stacja Falenica na film pt. „Magiczna podróż do Afryki".

03.04.2012 r. – Wyjazd uczniów kl. 0 do Gospodarstwa Agroturystycznego „Na końcu wsi".

03.04.2012 r. – Wyjazd uczniów kl. Ib i III do Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie.

29.03.2012r. – godz. 16:00 – Spotkanie Rodziców z pedagogiem – „Rola Rodzica w kształtowaniu pozytywnych nawyków - przygotowanie dziecka do wyjazdu na Zieloną Szkołę."

    • godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 – III
    • godz. 18:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IG

28.03.2012r. godz. 18:00 – Spotkanie rekrutacyjne do kl. I w roku szkolnym 2012/13.

26.03.2012r. godz. 18:00 – Spotkanie rekrutacyjne do kl. 0 w roku szkolnym 2012/13.

23.03.2012r. – Udział uczniów z kl. I – IV szkoły podstawowej w Mistrzostwach Dzielnicy Warszawa Wawer w Wieloboju Gimnastycznym dziewcząt i chłopców.

22.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ic do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

21.03.2012r. – Powitanie wiosny – realizacja projektu ekologiczno–edukacyjnego przygotowanego przez uczniów wszystkich klas.

20.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. V-VI na warsztaty laboratoryjne w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie.

20.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ia do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

19 – 21.03.2012r. – Rekolekcje Wielkopostne.

16.03.2012r. – Wyjazd uczniów klas 0 do Teatru Guliwer na przedstawienie „Czerwony Kapturek".

15.03.2012r. – Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY". Udział biorą uczniowie, którzy zgłosili się do konkursu.

22.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ic do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

20.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. V-VI na warsztaty laboratoryjne w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie.

20.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ia do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

19 – 21.03.2012r. – Rekolekcje Wielkopostne.

16.03.2012r. – Wyjazd uczniów klas 0 do Teatru Guliwer na przedstawienie „Czerwony Kapturek".

15.03.2012r. – Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY". Udział biorą uczniowie, którzy zgłosili się do konkursu.

14.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ib do Centrum Nauki Kopernik.

14.03.2012r. – Wyjazd uczniów klas II do Teatru Rampa na przedstawienie „Złota Kaczka".

06.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IV do redakcji Super Expressu.

06.03.2012r. – Wyjazd uczniów z kl. IV-VI na eliminacje rejonowe XXXV Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka", przeprowadzane w Klubie Kultury „ANIN".

05.03.2012r. – Wyjazd uczniów z kl. 0-III na eliminacje rejonowe XXXV Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka", przeprowadzane w Klubie Kultury „ANIN".

24.02.2012r. – Kominek harcerski z okazji Dnia Myśli Braterskiej. W spotkaniu uczestniczyli harcerze i zuchy z naszej szkoły.

17.02.2012r. – Spotkanie uczniów klas II z autorem książek dla dzieci Wojciechem Widłakiem.

02.03.2012r. - Lekcje z przedstawicielem Straży Miejskiej dla uczniów klas III i IV.

Tematy lekcji:

    • dla klas III -Skąd się biorą góry śmieci
    • dla klasy IV -Bezpieczne korzystanie z Internetu

28.02.2012r. -- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX dla uczniów klas III-IG.

28.02.2012r. – Wyjazd uczniów klas I do Teatru Rampa na musical „Zaczarowani".

22.02.2012r. – Wycieczka uczniów kl. IIb do wydawnictwa Egmont Polska.

21.02.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIa, IIIa, IIIb do kina Cinema City Sadyba na film pt. Alwin i wiewiórki 3.

22.02.2012r. – Wyjazd uczniów z klas III – IG do Teatru Roma na musical „Alladyn".

17.02.2012r. – Wyjazd uczniów z klas IV - IG do Teatru Żydowskiego na spektakl „Tradycje".

10.02.2012r. godz. 10:00 – 12:00 – Bal karnawałowy dla uczniów klas 0 – III.

09.02.2012r. – Wyjazd uczniów kl. VI i IG do Teatru Polskiego na przedstawienie „Wieczór Trzech Króli.

09.02.2012r. – Wyjazd uczniów klas 0 do Teatru Guliwer na przedstawienie „Calineczka".

08.02.2012r. – Apel – ogłoszenie wyników konkursów: recytatorskiego i Pingwina matematycznego.

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

KLASY 0

    • I miejsce:Igor Podgórski, kl. 0a
    • II miejsce:Wojciech Rosa kl. 0b, Patrycja Janczewska kl. 0b
    • Wyróżnienie: Sonia Grodecka kl. 0b, Oliwia Tkaczyk kl. 0a
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Marzenna Majka, Halina Radzymińska

KLASY I

    • I miejsce:Jakub Gers kl. Ic
    • II miejsce:Katarzyna Korpus kl. Ib, Tadeusz Piekarski kl. Ib
    • III miejsce :Igor Bareja kl. Ia
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Sylwia Zawadzka, Marzena Bartoszcze, Halina Radzymińska

KLASY II

    • I miejsce: Amelia Przybysz kl. IIa
    • II miejsce: Patrycja Ciepły kl. IIb
    • III miejsce: Maja Kowalewska kl. IIc, Kamil Kucharz kl. IIa
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Małgorzata Czernicka, Małgorzata Filipowicz, Elżbieta Barszczak

KLASY III

    • I miejsce:Kamila Pawlukiewicz kl. IIIb
    • II miejsce:Maria Kaniewska kl. IIIa
    • III miejsce:Weronika Szynkiewicz kl. IIIb, Agata Lewandowska kl. IIIa
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Dominika Orzoł, Janina Borzymowska

KLASY IV-VI i GIMNAZJUM

    • I miejsce: Kacper Gołyński kl. VI
    • II miejsce: Maria Karwińska kl. IV
    • III miejsce: Marcin Jankowski kl. Va, Karolina Olczak kl. Va, Emilia Rowicka kl. IV
    • Wyróżnienie:Jakub Madejski kl. Va, Michał Vargas-Rączka kl. Vb, Oliwia Pękała kl. Vb, Aleksander Filipek kl. IV
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Magdalena Przybysz, Anna Korzeniowska, Dorota Świerzyńska, Jarosław Paskudzki

02.02.2012r. – Rada Pedagogiczna podsumowująca I semestr.

16 – 29.01.2012r. – Ferie zimowe.

13.01.2012r. godz. 12:30 – ApelBezpiecznie spędzamy ferie. Ogłoszenie wyników konkursów.

13.01.2012r. - II etap IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień" dla uczniów kl. Va, VI, IG.

12.01.2012r. -godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 – III

    • godz. 18:00 – 19:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IG
    • rozdanie kart z ocenami za I semestr.

12.01.2012r. – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca wyniki klasyfikacji za I semestr.

12.01.2012r. – II etap IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień" dla uczniów kl. II, III, IV, Vb.

12.01.2012r. – Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem.

12.01.2012r. – Wycieczka uczniów kl. Va, IG – Podróż szlakiem naukowym Warszawy.

11.01.2012r. – Szkolny konkurs recytatorski w podziale na następujące kategorie wiekowe:

    • Klasy 0
    • Klasy I
    • Klasy II
    • Klasy III
    • Klasy IV – VI, gimnazjum

11.01.2012r. - II etap VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień" dla uczniów kl. IV, Vb, VI.

10.01.2012r. - II etap VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień" dla uczniów kl.II, III, Va, IG.

10.01.2012r. – Wycieczka uczniów kl. IV, VI, VB – Podróż szlakiem naukowym Warszawy.

08.01.2012r. – XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

05.01.2012r. – Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna za I semestr.

05.01.2012r. –Wyniki konkursu bibliotecznego:Najładniejszy portret postaci literackiej

KLASY 0

I miejsce: Julia Marszałek–Filipek kl. 0b

KLASY I

I miejsce: Jan Kasprzak kl. Ic

KLASY II

I miejsce: Amelia Przybysz kl. IIa

KLASY III – VI

I miejsce: Agata Lewandowska kl. IIIa

WYRÓŻNIENIA:

    • Daria Matusiak kl. 0a
    • Nicole Pawlukiewicz kl. 0b
    • Sylwia Wolańska kl. Ic
    • Szymon Krawczak kl. Ib
    • Oliwia Bochenek kl. IIa
    • Matylda Pacek kl. IIa
    • Ignacy Gawarski kl. IIb
    • Maria Kaniewska kl. IIIa
    • Igor Matusiak kl. Va
    • 05.01.2012r. - Konkurs Olimpusek z j. angielskiego, zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS. Udział biorą uczniowie z klas I - III, którzy zgłosili się do konkursu.

04.01.2012r. - Konkurs Olimpusek z nauczania zintegrowanego, zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS. Udział biorą uczniowie z klas I - III, którzy zgłosili się do konkursu.

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer