Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Mistrzowie Kodowania

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 22 872 07 01

Logowanie



Witamy na stronie internetowej
Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 63
oraz Prywatnego Gimnazjum nr 5
przy ul. Wał Miedzeszyński 141

Aktualności

Aktualności 2014/2015

  

CZERWIEC

26.06.2015r.

godz. 11.00 – Rada Pedagogiczna – Podsumowująca.

25.06.2015r. 

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 15:30 – Klasy 0-III,

godz. 17:30 - Klasy IV-VI i G

23.06.2015r.

Bezpiecznie spędzamy wakacje – apel, podsumowanie udziału w konkursach, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

22.06.2015r.

Rada Pedagogiczna Gimnazjum – wnioski z ewaluacji - część warsztatowa - praca zespołowa.

18.06.2015r.

godz. 13:00 – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca.

09.06.2015r.

Rada Pedagogiczna – Klasyfikacyjna

godz.15:30 – Klasy I i IIG,

godz:17:00 – Klasy IV – VI,

godz.18:00 – Klasy 0-III

08.06.2015r.

Sprawdzian semestralny z j. angielskiego dla uczniów Gimnazjum.

08.06.2015r.

Lekcja muzealna w Pałacu w Wilanowie dla uczniów kl. Ia i Ib. Temat lekcji: „Wizyta u Króla”. Udział w warsztatach kaligrafii.

05.06.2015r.

Dzień wolny od zajęć szkolnych.

03.06.2015r.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla uczniów Gimnazjum.

02.06.2015r.

Sprawdzian semestralny dla uczniów kl. IV-V Szkoły Podstawowej.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych dla uczniów Gimnazjum.

02.06.2015r.

Wyjazd uczniów kl. Ib do Teatru Palladium na spektakl pt. ”Czarodziej”.

01.06.2015r.

Wyjazd reprezentacji uczniów na Festiwal Programu Mistrzów Kodowania na Stadionie Narodowym- prezentacja projektów wykonanych przez uczniów.

MAJ

30.05.2015r.

Święto Szkoły połączone ze Świętem Sportu i z obchodami Międzynarodowego Dnia Dziecka.

18–22.05.2015r.

Wyjazd uczniów na Zieloną Szkołę:

kl. 0–III – Bęsia na Mazurach

kl. IV–VI oraz IG, IIG – Jastrzębia Góra

13.05.2015r.

Wycieczka uczniów kl. IIa i IIb do Teatru Baj na spektakl pt.” Doktor Dolittle i jego zwierzęta”.

11.05.2015r.

Wycieczka uczniów kl. 0a i 0b na Stadion Narodowy.

08.05.2015r.

Wycieczka uczniów kl. Ia i Ib do Szkoły Gotowania „Little Chef” w Warszawie na zajęcia kulinarne w języku angielskim. 

07.05.2015r. 

godz. 16.00 – Rada Pedagogiczna

godz. 17.00 – Spotkania z Rodzicami kl. 0-III

godz. 18.00 – Dzień Otwarty

godz. 19.00 – Spotkania z Rodzicami kl. IV-VI  i G

07.05.2015r.

godz. 11:00 spotkanie z Harleyowcami –  obejrzenie kilku modeli motocykla Harley– Davidson, lekcja multimedialna o bezpieczeństwie w ruchu drogowym rowerzystów i skuterzystów oraz test ze znajomości przepisów ruchu drogowego.

07.05.2015r.

Wycieczka uczniów kl. IVa i Vb do Szkoły Gotowania „Little Chef” w Warszawie na zajęcia kulinarne w języku angielskim.

07.05.2015r.

godz. 08:30 – Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 

06.05.2015r.

Wycieczka uczniów kl. V- IIg zdeklarowanych do Teatru Narodowego na spektakl pt. "Balladyna".

06.05.2015r.

Wycieczka uczniów kl. IIa i IIb do Szkoły Gotowania „Little Chef” w Warszawie na zajęcia kulinarne w języku angielskim.

05.05.2015r.

Wycieczka uczniów kl IG do ZOO.

05.05.2015r.

Wycieczka uczniów kl. IIIa i IIIb do Szkoły Gotowania „Little Chef” w Warszawie na zajęcia kulinarne w języku angielskim.

KWIECIEŃ

25.04.2015r.

godz. 11.00 - Egzamin Ju-jitsu.

24.04.2015r. 

Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla uczniów klas I- IIG.

23.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. Ig i IIg do Szkoły Gotowania w Warszawie na warsztaty kulinarne w języku angielskim – Kuchnia Starożytnej Grecji.

21.04.2015r. 

Wyjazd grupy uczestników z kl. V i kl. VI na AWF na Turniej o „Złotą Piłkę”.

21.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. 0a na Torwar – Rewia na lodzie - „Śpiąca królewna”.

20.04.2015r. 

Wyjazd grupy uczestników z kl. IG i IIG na AWF na  Turniej o „Złotą Piłkę”.

20.04.2015r.

Wycieczka uczniów kl. IVa, IVb i IVc do Teatru Edukacji w Warszawie na spektakl pt. „Odys i Bogowie Olimpu”.

17.04.2015r. 

Wyjazd uczestników na Turniej piłki nożnej „Tymbark”.

17.04.2015r.

Wycieczka uczniów kl. IG i IIG na warsztaty fizyczne na Uniwersytecie Warszawskim. 

16.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. Va i Vb do Muzeum Narodowego na wystawę malarstwa Olgi Boznańskiej i wywiad z artystką.

15.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. IG i IIG do Multikina – lekcja – Tajniki sztuki filmowej - „Czym jest ekranizacja powieści”.

15.04.2015r.

Wycieczka uczniów kl. Ia, Ib i kl. IIa, IIb do Teatru Rampa na spektakl pt. „Wanna Archimedesa”.

02-07.04.2015r.

Wiosenna Przerwa Świąteczna.

01.04.2015r. 

Sprawdzian szóstoklasisty.

01.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. Ig i IIg do Muzeum Narodowego na wystawę Olgi Boznańskiej.

01.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. IVa, IV b i IVc do kina Cinema City Sadyba – zajęcia edukacyjne „Poznaj świat robotów” oraz film pt. „Kopciuszek”.

01.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. IIIa i IIIb do Muzeum Techniki na lekcję muzealną. Temat lekcji: Jak działa telefon. Jak las zamienił się w węgiel.

01.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. IIa i IIb do kina Stacja Falenica na warsztaty filmowe - „Tworzenie własnej animacji” oraz film pt. "Nocturn” i wycieczka do poczty - wysyłanie wcześniej napisanych listów.

01.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. Ia i Ib do Muzeum Narodowego i do ZOO.

01.04.2015r. 

Wycieczka uczniów kl. 0a i 0b do Muzeum Techniki i Przemysłu oraz do kina na film pt. "Dzikie z natury”.

 

MARZEC

31.03.2015r. 

Apel „Powitanie Wiosny” przygotowany przez uczniów klasy 0a i 0b

30.03.2015r. 

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II

27.03.2015r. 

Ogólnopolski Konkurs Olimpus z biologii dla uczniów gimnazjum.

27.03.2015r. 

Ogólnopolski Konkurs Olimpus z przyrody dla uczniów kl. IV-VI.

27.03.2015r. 

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy dla uczniów „Źródła Marzeń” dla uczniów klas V-VI oraz gimnazjum.

27.03.2015r. 

Wycieczka kl. 0a i 0b do Teatru „Lalka” na sztukę pt. ”Panna Kreseczka”.

26.03.2015r. 

Ogólnopolski Konkurs Olimpus z chemii dla uczniów gimnazjum.

26.03.2015r.

godz. 16:00 - Spotkanie Rodziców z pedagogiem. Temat: Cyberprzemoc –  odpowiedzialność karna.

26.03.2015. 

godz. 17.00 – Spotkania z Rodzicami kl. 0-III

godz. 18.00 – Dzień Otwarty

godz. 19.00 – Spotkania indywidualne z wychowawcami kl. IV-VI  i G

25.03.2015r. 

Ogólnopolski Konkurs Olimpus z języka niemieckiego.

24.03.2015r.

godz. 12.15 - Dzień Języków Obcych - prezentacje, piosenki, konkursy, programy artystyczne.

19.03.2015r. 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”.  Udział biorą uczniowie kl.  II-VI oraz gimnazjum, którzy zgłosili się do konkursu.

19.03.2015r.

Eliminacje gminne do 38 Konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” dla uczniów kl. IV-VI.

18.03.2015r.

Eliminacje gminne do 38 Konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” dla uczniów kl. 0-III.

17.03.2015r.

godz. 11:00 –  Rekolekcje wielkopostne - Msza Święta dla uczniów kl. I-VI oraz gimnazjum.

16.03.2015r.

Rekolekcje wielkopostne - wyjazd do Kościoła na naukę rekolekcyjną:

godz. 11:00 - klasy I - IV

godz. 12:30 - klasy V, VI i gimnazjum

09.03.2015r.  

Wycieczka kl. IIIa do Ambasady Mołdawskiej na zajęcia edukacyjne pt. "Poznajemy różne kultury”.

11.03.2015r.

IX Konkurs Informatyczny Bóbr dla uczniów klas IV-VI.

03.03.2015r  

Międzynarodowy Konkurs j. angielskiego „FOX”. Udział biorą uczniowie z kl. IV-VI

02 – 06.03.2015r.

Eliminacje szkolne do 38 Konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

04.03.2015r.

Próbny sprawdzian szóstoklasisty.

02.03 - 06.03.2015r.   

Udział grupy uczniów  SP i G w XX Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych w Suchem k. Zakopanego w kategoriach:

        - narciarstwo zjazdowe,

        - snowboard,

        - łyżwiarstwo.                       

LUTY

13.02.2015r.

godz. 10:00- Bal Karnawałowy dla kl. 0-III

godz. 18:00- Dyskoteka dla kl. IV-VI i G

12.02.2015r.

Wycieczka klas II a i II b do Muzeum Wojska Polskiego na warsztaty - „Jak zostać rycerzem"

06.02.2015r.

Wycieczka klasy IVa do kina Cinema City Promenada na film pt."Noc w muzeum- Tajemnica grobowca"

05.02.2015r.

godz.16:15 - Rada Pedagogiczna - podsumowanie I półrocza

 

STYCZEŃ

19.01 – 30.01.2015r. 

Ferie Zimowe

15.01.2015r.

Wycieczka klas Ig i IIg do Centrum Rozrywki Hula Kula

15.01.2015r. 

godz. 17:00 - Spotkania z Rodzicami kl. 0-III

godz. 18.00 – Dzień Otwarty

godz. 19.00 – Spotkania indywidualne z wychowawcami kl. IV-VI i G

15.01.2015r.

godz. 11:30 - Apel "Bezpiecznie spędzamy ferie"

14.01.2015r.

godz. 13:00 – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca wyniki klasyfikacji za I półrocze

11.01.2015r.

godz. 15:00- 20:00 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W tym roku dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy:

56 022,79 PLN
70,53 euro
Pobiliśmy kolejny rekord!!!
Dziękujemy za Państwa hojne serca ☺

 08.01.2015r.

Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna

godz. 14:20 – Klasy I – III

godz. 16:00 – Klasy IV- VI i G

06.01.2015r.

Święto Trzech Króli - dzień wolny od zajęć szkolnych.

02.01. i 05.01.2015r.

Dni Wolne od zajęć szkolnych.

GRUDZIEŃ

22.12.2014r.-01.01.2015r.

Zimowa Przerwa Świąteczna.

19.12.2014r.

Wigilia Szkolna, Jasełka.

18.12.2014r.

godz. 16.30 – Wigilia Pracowników.

13.12.2014r.

Mikołajkowy Turniej Szachowy.

12.12.2014r.

Sprawdzian semestralny z języka angielskiego dla gimnazjum.

11.12.2014r.

godz. 16.00 – Rada Pedagogiczna

godz. 17.00 – Spotkania z Rodzicami kl. 0-III

godz. 18.00 – Dzień Otwarty

godz. 19.00 – Spotkania indywidualne z wychowawcami kl. IV-VI i G

11.12.2014r.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla gimnazjum.

11.12.2014r.

Zwiedzanie przez uczniów kl. IIIa, IIIb Dworu Mikołaja i świątecznych wróżek w Jabłonowcu.

10-17.12.2014r.

Kiermasz Kartek Świątecznych, stroików, ozdób choinkowych wykonanych przez uczniów.

10-17.12.2014r.

Konkurs na Najładniejszą Kartkę Świąteczną.

10-17.12.2014r.

„Choinka Marzeń"- realizujemy marzenia dzieci z ubogich rodzin Dzielnicy Wawer.

10.12.2014r.

Sprawdzian semestralny dla uczniów kl. IV - V szkoły podstawowej.
Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych dla gimnazjum.

08.12.2014r. godz. 13:00

Msza Św. rekolekcyjno–adwentowa w parafii pw. Dobrego Pasterza.

08.12.2014r.

Wyjazd uczniów kl. Ib do kina Stacja Falenica na film pt." Dziadek do orzechów".

06.12.2014r. godz. 15:00-18:00

Piknik Bożonarodzeniowy.

05.12.2014r.

Mikołajkowy Wieczór Filmowy w kl. Va.

05.12.2014r.

Mikołajki.

02.12.2014r.

Wycieczka kl. Va, Vb i VI na Wystawę Planu Filmowego –„Miasto 44.

LISTOPAD

25.11.2014r.

XIII Zawody Pływackie dla kl. V-VI Szkoły Podstawowej oraz I i II Gimnazjum o Puchar Burmistrza Józefowa w Integracyjnym Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie.

24.11.2014r.

Wyjazd do Teatru Imka na przedstawienie w j. angielskim pt. "Arabian Nights" dla uczniów kl. IIa, IIb, IIIa i IIIb realizujących program dwujęzyczny.

24.11.2014r.

XIII Zawody Pływackie dla kl. I- IV Szkoły Podstawowej o Puchar Burmistrza Józefowa w Integracyjnym Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie.

20.11.2014r.

Wycieczka kl. IIa i IIb do Centrum Nauki Kopernik - zwiedzanie Centrum i wizyta w Planetarium Kosmicznym.

19-20.11.2014r.

V Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku.

19.11.2014r. godz. 10:20

Przegląd Piosenki Patriotycznej dla klas 0-III.

18.11.2014r. godz. 10:00

I etap Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Poprawna ortografia".

17.11.2014r. godz. 12:00

I etap Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień"

14.11.2014r.

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr
godz. 10:00 – kl. IV-VI SP
godz. 12:00 – kl. I-III SP

14.11.2014r.

Wycieczka kl. IG i IIG do UW- na zajęcia doświadczalne z fizyki:

        „Wyznaczanie promieniowania radonu”

        „Widma świecenia pierwiastków”.

13.11.2014r. 

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr
godz. 12:00 - Gimnazjum

13.11.2014r.

Apel z okazji Święta Niepodległości przygotowany przez uczniów kl. VI.

11.11.2014r. 

Święto Niepodległości - dzień wolny od zajęć szkolnych.

10.11.2014r.

Dzień wolny od zajęć szkolnych.

06.11.2014r. 

Zebrania z Rodzicami:
godz. 17:00 – kl. 0–III
godz. 18:00 – Dzień Otwarty
godz. 19:00 – kl. IV–VI oraz gimnazjum

05.11.2014r.

Wyjazd kl. IVa, IVb i IVc na cmentarz na Powązkach.

03.11.2014r. 

Wycieczka kl. IIIa i IIIb pod Grób Nieznanego Żołnierza.

 

PAŹDZIERNIK

30.10.2014r.

Apel z okazji Święta Zmarłych przygotowany przez uczniów kl. IIIa i IIIb.

30.10.2014r. 

Wyjazd uczniów kl. Va, Vb i VI na cmentarz w Zerzeniu.

30.10.2014r. 

Wyjazd uczniów kl. IG, IIG na cmentarz w Aleksandrowie.

27.10.2014r. 

Wycieczka kl. IIa i kl. IIb do Manufaktury Cukierków - poznanie sposobu wyrobu słodyczy i rzemiosła zawodu cukiernika. Wizyta na cmentarzu w Marysinie Wawerskim.

25.10.2014r.

- godz: 15:00-18:00 zapraszamy do szkoły na piknik pt. "JESIEŃ ZŁOTEM MALOWANA"
- godz: 15:00 – 17:00 zapraszamy uczniów kl. IV-VI SP i Gimnazjum do udziału w grze terenowej o tematyce historyczno–ekologicznej.

24.10.2014r.

Wycieczka klas 0a i 0b do Teatru Guliwer – cykl zajęć, warsztaty i spektakl.

23.10.2014r. godz. 9:00

Pasowanie na ucznia kl. Ia i Ib

23.10.2014r.

Rada Pedagogiczna. 

21.10-30.10.2014r.

Uczniowie z kl. I i II gimnazjum biorą udział w przedmiotowych konkursach, organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

21.10.2014r. - I etap (szkolny) konkursu języka francuskiego
23.10.2014r. - I etap (szkolny) konkursu wiedzy o społeczeństwie
24.10.2014r. - I etap (szkolny) konkursu języka angielskiego
30.10.2014r. – I etap(szkolny) konkursu języka niemieckiego

20.10.2014r.

Wycieczka edukacyjna klas IVa i Vb na Stadion Narodowy - zwiedzanie w j. angielskim.

14.10.2014r.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

godz. 12.10 - Ślubowanie klasy I G

10.10.2014r.

Wycieczka klas Ig i IIg do pracowni UW na zajęcia doświadczalne z fizyki.
- Wyznaczanie ciepła - topnienie lodu
- Wyznaczanie ciepła Joule´a
- Wyznaczanie gęstości ciał stałych i cieczy.

07.10.-15.10.2014r.

Uczniowie z kl. IV–VI szkoły podstawowej biorą udział w przedmiotowych konkursach, organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

07.10.2014r. - I etap (szkolny) konkursu matematycznego
13.10.2014r. - I etap (szkolny) konkursu polonistycznego
15.10.2014r. - I etap (szkolny) konkursu przyrodniczego

07.10.2014r.

Wycieczka kl. 0a, Ob i Ib do Teatru Guliwer – warsztaty teatralne i udział uczniów w przedstawieniu „Aksamitny Królik".

03.10.2014r. godz. 18:00–21:00

Dyskoteka dla uczniów klas IV-VI i Gimnazjum.

WRZESIEŃ

22.09-11.10.2014r.

Konkurs plastyczny dla wszystkich uczniów „Jesień złotem malowana".

30.09.2014r. godz. 8:30-14:00

Wycieczka klasy IIIa i IIIb do Gospodarstwa Agroturystycznego w Rozalinie na zajęcia edukacyjne "Wykopki ziemniaków".

25.09.2014r.

Zebrania z Rodzicami - godz. 17:00 - klasy 0-3

Dzień Otwarty - godz. 18:00

Zebrania z Rodzicami - godz. 19:00 - klasy 4-6 i Gimnazjum

25.09.2014r. godz. 16:00 

Rada Pedagogiczna Szkoleniowa.

24.09.2014r.

Wycieczka klasy IG i IIG do kina ATLANTIC na film pt. „Miasto 44"

Wycieczka klasy Va i Vb do kina Cinema City na film pt. "Strażnicy Galaktyki"

Wycieczka klas IVa, IVb i IVc do kina PRAHA na film MISJA - GWIAZDA

19.09.2014r. godz. 12:00

Udział w akcji "Sprzątanie świata".

18.09.2014r.

Wycieczka uczniów klas 6 do Centrum Nauki Kopernik.

15-26.09.2014r.

Kampania wyborcza do Samorządu Szkolnego.

10.09.2014r. godz. 10:00

Msza Św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

01.09.2014r. godz. 10:00

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

SIERPIEŃ

26.08.2014r. godz. 11:00

Rada Pedagogiczna Plenarna.

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer