Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Mistrzowie Kodowania

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 22 872 07 01

Logowanie



Witamy na stronie internetowej
Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 63
oraz Prywatnego Gimnazjum nr 5
przy ul. Wał Miedzeszyński 141

Aktualności

Aktualności 2015/2016

 

 

CZERWIEC

24.06.2016r.

godz. 12:00 – Rada Pedagogiczna – Podsumowująca.

23.06.2016r.     

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 15:30 – Klasy 1-3

godz. 17:30 – Klasy 4-6 SP i Gimnazjum.

22.06.2016r.

godz. 11:15 – Apel – wręczenie nagród konkursowych.

21.06.2016r. 

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc do Teatru Roma – przedstawienie musicalowe „Akademia Pana Kleksa”.

20-21.06.2016r. (poniedziałek, wtorek) 

godz. 15:30 – 18:30 – Szkolny kiermasz podręczników.

16.06.2016r.

godz. 13:00 – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca.

11.06.2016r.

godz. 15:00-19:30 -  Święto Szkoły pod hasłem „Europa na sportowo”. PROGRAM ŚWIĘTA SZKOŁY

10.06.2016r. 

Wycieczka kl. IVa do Radia Zet – zapoznanie się z pracą dziennikarzy radiowych.

09.06.2016 

Wycieczka kl. Ic do Teatru Palladium na spektakl „Księżniczka Szeherezada i Piraci”.

09.06.2016r. 

Rada Pedagogiczna – Klasyfikacyjna 

godz. 14:00 – Klasy 1-3,

godz. 16:00 – Klasy 4-6 i G

08.06.2016r.

Wycieczka kl. Ig do Teatru Stara Prochownia - warsztaty teatralne.

06.06 – 10.06.2016r. 

Zielona Szkoła kl. VIa i VI b do Janowa Lubelskiego.

03.06.2016r. 

Wycieczka kl. Ig i IIg na Wydział Fizyki UW – warsztaty - Równia pochyła, Wahadło matematyczne.

03.06.2016r. 

XIV Zawody pływackie o Puchar Józefowa dla klas V, VI SP i Gimnazjum.

02.06.2016r. 

XIV Zawody pływackie o Puchar Józefowa dla klas I-IV SP

02.06.2016r. 

Sprawdzian semestralny z języka angielskiego dla gimnazjum.

01.06.2016r. 

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id do Pałacu Kultury i Nauki – lekcja w kinie „Uwaga reklamy”.

01.06.2016r. 

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla gimnazjum. 

MAJ

31.05.2016r.

Sprawdzian semestralny Szkoły Podstawowej.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych Gimnazjum.

27.05.2016r.

Piątek po Bożym Ciele - dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

26.05.2016r.

Boże Ciało – Dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

16-20.05.2016r.

Zielona Szkoła SP:

kl. I-III – Wyjazd do hotelu Zbyszko w Nowogrodzie.

kl. IV-V – Wyjazd do Ośrodka Wypoczynkowego Limba w Poroninie.

16-20.05.2016r.

Zielona Szkoła kl. I-III Gimnazjum – Budapeszt.

05.05.2016r.

Rada Pedagogiczna – zagrożenia.

05.05.2016r.

Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – kl. IG.

03.05.2016r.

Święto Konstytucji 3 Maja - dzień wolny od zajęć szkolnych.

02.05.2016r.

Dzień wolny od zajęć szkolnych. 

KWIECIEŃ

28.04.2016

godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami kl. 1-3

godz. 18:00 – Dzień Otwarty

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami kl. 4-6 i Gimnazjum

23.04.2016r.

Egzamin Ju – Jitsu od godz. 15:00.

23.04.2016r.

Egzamin British Council.

22.04.2016r.

Międzynarodowy Dzień Ziemi – Sprzątanie świata.

 

21.04.2016

 

godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami kl. 1-3

 

godz. 18:00 – Dzień Otwarty

 

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami kl. 4-6 i Gimnazjum

 

20.04.2016r.

Egzaminy gimnazjalne – język obcy nowożytny

godz. 9:00 – na poziomie podstawowym

godz. 11:00 – na poziomie rozszerzonym

 

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id – Lekcja muzealna w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, praca przy produkcji czekoladek w pracowni czekolady.

Wycieczka kl. IIa i IIb – Ogród Botaniczny w Powsinie – wycieczka przyrodnicza, wykonanie Fotoreportażu Przyrodniczego. Zabawy i gry sportowo – rekreacyjne w parku.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb – Little Chef – Doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

Wycieczka kl. IVa i IVb – Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik – zwiedzanie wystaw stałych, Teatru Wysokich Napięć i Teatru Robotycznego.

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc – Warsztaty w Muzeum Pragi dotyczące historii Pragi warszawskiej oraz tradycji rzemieślniczych i kupieckich (Bazar Różyckiego).

Wycieczka kl. VIa i VIb – Łazienki – Muzeum Narodowe.

Wycieczka kl. IG i IIG – Muzeum Żydów Polskich Polin – udział w warsztatach Wspólny dom – o Polsce wielu kultur. 

19.04.2016r.

Egzamin gimnazjalny część matematyczno-przyrodnicza

godz. 9:00 – część przyrodnicza

godz. 11:00 – część matematyczna

 

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id – Zwiedzanie „Farmy Iluzji’’- korzystanie z atrakcji organizowanych na miejscu.

Wycieczka kl. IIa i IIb – Muzeum Archeologiczne – zwiedzanie wystawy, warsztaty - „Zabawy z gliną”.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb – Teatr Baniek . Pobudzanie zainteresowań sztuką teatralną. Uczestniczenie w życiu kulturalnym klasy i szkoły. Wizyta w pijalni czekolady.

Wycieczka kl. IVa i IVb – Wycieczka do Muzeum 2 Korpusu w Józefowie połączona z Programem Żywej Lekcji Historii (m.in. wycieczka zabytkowym pojazdem, zwiedzanie muzeum, strzelnica sportowa).

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc – Spacer po Starówce warszawskiej z przewodnikiem.

Wycieczka kl. VIa, VIb – Anglojęzyczne warsztaty kulinarne „Little Chef” – historia dziejów kulinarnych Turcji oraz gotowanie według oryginalnych przepisów tureckich.

Wycieczka kl. IG i IIG – Muzeum Pragi – nauka o warszawskiej Pradze.

18.04.2016r.

Egzamin gimnazjalny część humanistyczna:

godz. 9:00 – historia i wiedza o społeczeństwie

godz. 11:00 – język polski

 

Wycieczka kl. I a, Ib, Ic, Id Rozalin – Zwiedzanie wiejskiego gospodarstwa, przygotowanie składników i pieczenie pizzy, prace w sadzie – pielęgnacja i sadzenie drzew.

Wycieczka kl. IIa i IIb - „Pluszkolandia’’ – zabawy rekreacyjne, integracja grupy.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb do Pałacu w Wilanowie – Zapoznanie z postacią króla Jana III Sobieskiego.

Wycieczka kl. IVa i IVb do Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych połączona z warsztatami z charakteryzacji.

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc – Wizyta w Muzeum 2 Korpusu Polskiego.

Wycieczka kl. VIa i VIb – Kino Cinema City.

Wycieczka kl. IG i IIG – Anglojęzyczne warsztaty kulinarne „Little Chef”.

14.04.2016r.

Konkurs matematyczno-przyrodniczy.

14.04.2016r.

Wyjazd do Teatru Narodowego „Śluby Panieńskie’’, kl. V-IIIG.

14.04.2016r.

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM

godz. 9.00 – język polski,

godz. 10.15 – matematyka,

08.04.2016r.

Wycieczka kl. IG i IIIG – Instytut fizyki – Pracownia fizyczna.

05.04.2016r.

Sprawdzian dla kl. VI

godz. 9:00 – część I – język polski i matematyka

godz. 11:45 – część II – język obcy nowożytny

 

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id – Muzeum Kolejki Wąskotorowej – Zapoznanie z historią kolejnictwa, oglądanie pociągów – eksponatów, przejazd zabytkowym pociągiem.

Wycieczka kl. IIa i IIb – Teatr Roma – spektakl „Alicja w Krainie Czarów”.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb – Kino Falenica.

Wycieczka kl. IVa i IVb – wyjazd do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego połączona z zajęciami edukacyjnymi o gadach.

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc – Kino Cinema City – Animacja w kinie.

Wycieczka kl. IG i IIG – Kino w Galerii Promenada.

Wycieczka kl. IIIG - Kinoteka film „Batman’’.

04.04.2016r.

godz. 10:00 i godz. 17:00 Przedstawienie muzyczne w wykonaniu uczniów kl. III i IV pt. „Leśny festiwal’’.

MARZEC

 

24-29.03.2016r.

Wiosenna Przerwa Świąteczna.

23.03.2016r.

Apel – Powitanie Wiosny – Tradycje i zwyczaje wielkanocne.

19.03.2016r.

godz. 15:00-18:00 – Piknik wielkanocny.

17-18.03.2016r.

godz. 11:00 – Rekolekcje wielkopostne dla klas I – IIIG

17.03.2016r.

godz. 16:00-17:30 – Rada Szkoleniowa Pierwsza Pomoc Medyczna.

17.03.2016r.

godz. 16.30-17.30 – Spotkanie Rodziców z Pedagogiem: „Jak rozmawiać z dzieckiem by chciało mu się nas słuchać?”.

godz. 17:30 – Zebrania z Rodzicami ucz. kl. 2-3.

godz. 18:00 – Dzień Otwarty.

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami ucz. kl. 4-6 i I i IIG.

17.03.2016r.

godz. 9:00 – Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”.

16.03.2016r.

godz. 11:00 – Rekolekcje wielkopostne dla kl. 4 – 6 SP.

16.03.2016r.

Konkurs języka angielskiego „Olimpus”.

15.03.2016r.

godz. 12.15 – Dzień Języków Obcych – prezentacje, piosenki, konkursy, programy artystyczne.

14.03.2016r.

godz.12:00 – Rekolekcje wielkopostne dla kl. 1 – 3 SP.

08.03.2016r.

godz. 9:00 – Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”.

01.03.2016r.

Udział uczniów w II etapie Quizu Realioznawczego z Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych.

LUTY

23.02.2016r.

Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów kl. 1 – 6 SP oraz gimnazjum.

18.02.2016r.

Wycieczka kl. IG do Kina Cinema na film pt.” Gwiezdne wojny - Część VII – Przebudzenie Mocy”.

18.02.2016r.

godz. 16:15 – Rada Pedagogiczna Plenarna – podsumowanie I półrocza.

17.02.2016r.

godz. 17:00 – Rekrutacja do kl. 0 i 1 w roku szkolnym 2016/2017

01.02. – 14.02.2016r.

Ferie zimowe.

STYCZEŃ

 

28.01.2016r.

Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca wyniki klasyfikacji za I półrocze.

27.01.2016r.

godz. 10:20 – Apel – Bezpiecznie spędzamy ferie.

23.01.2016r.

od godz. 10:00 – Przesłuchania uczniów biorących udział w rekrutacji do programu Erasmus+.

22.01.2016r.

godz. 10:00 – Bal Karnawałowy dla uczniów kl. 1 – 3.

godz. 16:00 – 19:00 – Dyskoteka dla uczniów klas IV-VI i gimnazjum

21.01.2016r.

Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna za I półrocze.

20.01.2016r.

Przedstawienie The Bear Theatre:

godz. 12:00 – „Jackie and The Giant” dla uczniów kl. 1-3,

godz. 13:30 – „The Alien Grammar Show” dla uczniów kl. 4a, 4b, 5b, 5c, 6b.

15.01.2016r.

Sprawdzian semestralny z j. angielskiego dla klas I, II gimnazjum.

14.01.2016r.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla klas I, II gimnazjum.

13.01.2016r.

Sprawdzian semestralny dla klas 4 – 5 szkoły podstawowej.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych dla klas I, II gimnazjum.

12.01.2016r.

II etap XII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” oraz X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”.

11.01.2016r.

Przedstawienie musicalu pt. ”Jaś i Małgosia” w wykonaniu uczniów zespołu wokalnego szkoły podstawowej dla dzieci z okolicznych przedszkoli.

11.01.2016r.

Wycieczka kl. IG do Teatru Staromiejskiego – warsztaty aktorskie, temat: wyrażanie emocji.

05.01.2016r.

Wyjazd dzieci z koła przyrodniczego klas 4 do schroniska Fundacja Azylu „Pod psim Aniołem” w Falenicy – pomoc zwierzętom - przekazanie karmy i akcesoriów.

10.01.2016r.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - przed południem kwesta,

godz. 15:00 – 19:00 – Koncert Noworoczny.

06.01.2016r.

Święto Trzech Króli – dzień wolny od zajęć szkolnych.

 

GRUDZIEŃ

 

23.12.2015r.-03.01.2016r.

Zimowa Przerwa Świąteczna.

22.12.2015r.

Wigilia Szkolna – Rozstrzygnięcie konkursu na Najładniejszą Kartkę Świąteczną.

godz. 12:10 – Świąteczny program artystyczny przygotowany przez kl. IVa i IVb.

21.12.2015r.

godz. 16:00 – Wigilia pracowników.

17.12.2015r.

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id do Kinoteki PKiN – edukacja medialna.

16.12.2015r.

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc, VIa i VIb do Kinoteki – lekcja Multimedialna pt. „Język filmu" – plany, światło, kolor, kompozycja połączona z seansem filmowym.

14–18.12.2015r.

Kiermasz Kartek Świątecznych, Stroików i Ozdób Choinkowych wykonanych przez uczniów – dofinansowanie „Choinki Marzeń”.

17.12.2015r.

godz. 16:00 – Rada Pedagogiczna – zagrożenia

godz. 17:00 – 19:00 – Dzień Otwarty.

12.12.20015r.

godz. 15:00–18:00 – Piknik bożonarodzeniowy oraz koncert kolęd.

11.12.2015r.

godz. 11:00 - Spotkanie kl.IIa, IIb, IIIa, IIIb z pisarzem Grzegorzem Kasdepke.

08.12.2015r.

Rekolecje Adwentowe.

07-18.12.2015r.

Konkurs dla wszystkich uczniów na najładniejszą kartkę świąteczną, Choinka Marzeń – realizujemy marzenia dzieci z rodzin ubogich zamieszkałych w Dzielnicy Wawer.

05.12.2015r.

Mistrzostwa Szkoły w Szachach o Puchar Dyrektora Szkoły.

04-07.12.2015r.

Mikołajki szkolne.

04.12.2015r.

Wycieczka kl. IVa i IVb do kina Stacja Falenica na film pt. "Operacja Arktyka”.

04.12.2015r.

Wycieczka kl. IIb do kina Stacja Falenica – Spotkanie z Mikołajem, projekcja, filmu, poczęstunek, warsztaty filmowe.

01.12-03.12.2015r.

Próbny Egzamin Gimnazjalny dla kl. IIIG:

01.12.2015r. - część humanistyczna

02.12.2015r. – część matematyczno-przyrodnicza

03.12.2015r. – język angielski .

01.12.2015r.

Sprawdzian próbny dla kl. VI

 

LISTOPAD

 

26-27.11.2015r.

Udział uczniów SP i G w XIV Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Józefowa.

25.11.2015r.

Wycieczka kl. Va, Vb i Vc do Teatru Buffo na spektakl pt. ”Ania z Zielonego Wzgórza”.

24.11.2015r.

Wycieczka kl. IVa i IVb do ATM na spektakl pt. ”Pinokio” oraz udział w prelekcji na temat sztuki w Teatrze Nowym.

18.11.2015r.

Wycieczka kl.Ig, IIg i IIIg do Teatru Imka na spektakl w języku angielskim pt. ”Aaaand Now for Something” - Rozwijanie słownictwa, zastosowanie nabytych kompetencji w zakresie gramatyki w sytuacjach realnych.

13.11.2015r.

Wycieczka kl Ig i IIg do I Pracowni Fizycznej UW na zajęcia doświadczalne.

12.11.2015r.

godz. 12:10 – Apel z Okazji Święta Niepodległości.

11.11.2015r.

Narodowe Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć szkolnych.

06.11.2015r.

II Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny dla uczniów z Gimnazjum z języka niemieckiego – etap szkolny.

05.11.2015r.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus” z j. niemieckiego dla uczniów z gimnazjum.

05.11.2015r.

godz. 17:00-19:00 – Dzień Otwarty.

04.11.2015r.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb na Cmentarz Powązkowski – Uczczenie pamięci zmarłych – zapalenie zniczy na grobach bohaterów.

03.11.2015r.

Wycieczka kl. Ig, IIg, IIIg – Zwiedzanie Cmentarza Stare Powązki. 

PAŹDZIERNIK

 

30.10.2015r.

godz. 12:30 – Apel z Okazji Święta Zmarłych.

28.10.2015r.

godz. 9:00 – Pasowanie na ucznia kl. I SP.

26 – 30.10.2015r.

Wycieczki klas na cmentarze.

23.10.2015r.

Wycieczka kl. IVa i IV b na Cmentarz Wojskowy Powązki – poznanie historii Cmentarza Wojskowego, zwiedzanie z przewodnikiem Alei Zasłużonych i innych miejsc związanych ze znanymi postaciami.

22.10.2015r.

godz. 16:00 – Rada Pedagogiczna dla nauczycieli.

14.10.2015r.

godz. 12:10 – Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Ślubowanie klasy IG.

09.10.2015r.

Dyskoteka dla kl. IV-VI i G.

 

W dn. od 08 do 15.10.2015r. uczniowie z kl. IV – VI szkoły podstawowej biorą udział w przedmiotowych konkursach, organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

  • 08.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu polonistycznego
  • 15.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu matematycznego

 

07.10.2015r.

Wycieczka kl. Vc do kina na film pt."Pilecki" – wyjście integracyjne.

06.10.2015r.

Wycieczka kl. Ia i Ib do Gospodarstwa Agroturystycznego "Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie, udział w pracach polowych - wykopki, zabawy integracyjne.

02.10.2015r.

Wycieczka kl. Ic i Id do Gospodarstwa Agroturystycznego "Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie, udział w pracach polowych – wykopki, zabawy integracyjne.

01.10.2015r.

Spotkanie kl. Ic i Id z pracownikiem Straży Miejskiej - warsztaty- „Bezpieczna droga do szkoły”.

01.10.2015r.

Spotkanie kl. IIIb z pracownikiem Straży Miejskiej - warsztaty - „Skąd się biorą śmieci”.

 

W dn. od 01.10 do 28.10.2015r. uczniowie z kl. I, II, III gimnazjum biorą udział w przedmiotowych konkursach, organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

  • 01.10.2015r. – I etap (szkolny) konkursu języka niemieckiego
  • 02.10.2015r. – I etap (szkolny) konkursu wiedzy o społeczeństwie
  • 09.10.2015r. – I etap (szkolny) konkursu języka angielskiego
  • 16.10.2015r. – I etap (szkolny) konkursu geograficznego
  • 19.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu chemicznego
  • 21.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu języka polskiego
  • 23.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu języka francuskiego
  • 26.10.2015r .- I etap (szkolny) konkursu matematycznego
  • 28.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu biologicznego

WRZESIEŃ

 

30.09.2015r.

Wycieczka kl .IIIg do BioCEN w Warszawie na warsztaty biologiczne - "Na tropach DNA”.

25.09.2015r.

Wycieczka integracyjna kl. Va do kina Cinema City Sadyba na film pt.”Klub Włóczykijów”.

24.09.2015r.

Wycieczka kl. IIa, IIb, IIIa i IIIb do Żelazowej Woli – przybliżenie postaci Fryderyka Chopina – jego miejsce urodzenia, życie i twórczość, lekcja przyrodnicza z przewodnikiem po Kampinowskim Parku Narodowym.

24.09.2015r.

godz. 17:00 - Zebrania z Rodzicami kl. I-III

godz. 18:00 – Dzień Otwarty

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami kl. IV-VI i G

22.09.2015r.

Wycieczka kl. Ig i IIg do BioCEN w Warszawie na warsztaty biologiczne – „Drożdże Mikrofabryki”.

18.09.2015r.

Międzynarodowy Dzień Geologa – Sprzątanie świata kl. I-VI i G.

16.09.2015r.

Wycieczka kl. Ib do Oddziału Banku PKO - Rotunda.

14-25.09.2015r.

Kampania do Samorządu Szkolnego.

11.09.2015r.

Wycieczka kl. IVa i IVb na wyjazd Edukacyjno-Integracyjny do Willi Wilga na zajęcia „Poszukiwacze skarbów”.

01.09.2015r.

godz. 10.00 - Rozpoczęcie Roku Szkolnego

godz. 11.00 - Msza Św. inaugurująca Nowy Rok Szkolny w Parafii Dobrego Pasterza,

ul. Przewodowa 15/21, w trakcie mszy poświęcone zostaną plecaki szkolne.

 

  

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer