Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Kontakt:

Aktualności

Travel Teddy – Miś Podróżnik odwiedza w tych dniach uczniów klasy 2 naszej szkoły

• Od pewnego czasu Travel Teddy podróżuje po Europie i odwiedza uczniów w szkołach, a dzieci piszą po angielsku jego dziennik podróży. Ostatnio Miś Podróżnik był w Wielkiej Brytanii. Obecnie zmierza do Rumunii, ale po drodze zatrzymał się w naszej szkole.

• W dniu dzisiejszym (5 marca 2019) i do końca przyszłego tygodnia, Miś jest goszczony przez uczniów klasy 2 a. Po 15 marca przeczytamy kartki z Dziennika z tej wizyty.

• Jakie przygody przeżyją wspólnie Travel Teddy i uczniowie naszej szkoły? Co opowie im Miś o swoich wizytach w krajach, które już odwiedził? Czekamy z niecierpliwością...

• Travel Teddy has visited our school. He travels around Europe and has recently spent some time in Great Britain. He is heading South, to Romania but has stopped in our school to visit our 2nd-graders.

• Kids will look after Travel Teddy, take him home and to school and everywhere they go. Travel Teddy has his journal and the kids have to write about his day and adventures in English, as this is the language Travel Teddy speaks.

• Kids can draw or take pictures so that Travel Teddy’s Mum knows where he was and what he did when he has finally come back home. Travel Teddy has to continue his journey on the 15th March but let’s hope he will be back soon.