Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

 

 


Mistrzowie Kodowania

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. 22 872 07 01

LogowanieAktualności

Nasze tradycje

Od początku istnienia szkoły pracowaliśmy nad wartościami ponadczasowymi i tradycjami, które są bliskie nam i naszym wychowankom. Wiążą się one z wielowymiarowym podejściem do ucznia – partnera w edukacji. Chcemy by był on wykształconym, wysportowanym, znającym języki obce, otwartym, chętnie  angażującym się w akcje dobroczynne człowiekiem.

Od lat więc tradycyjnie szkoła bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Choince marzeń i Szlachetnej paczce - akcjach skierowanych do najuboższych, czy w Pełnej misce dla bezdomnych zwierząt. W akcje angażują się uczniowie, rodzice, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły.

Nie brak u nas i radosnego, rodzinnego świętowania: mikołajki, wigilia, jajeczko wielkanocne to imprezy integrujące uczniów, rodziców z nauczycielami i dzieci miedzy sobą.

Nie brak również wspólnych wyjazdów, zielonych szkół, które jeszcze bardziej integrują społeczność szkolną. Udało nam się bowiem zachować tradycję kameralnej szkoły, w której nikt nie jest anonimowy.

Wiosną obchodzimy  Święto Szkoły i Dzień Języków Obcych. Zapraszamy dostojnych gości, rodziców, rodziny i przyszłych uczniów. 

We wszystkich działaniach towarzyszą i pomagają nam rodzice.  Licznie kibicują swoim pociechom w corocznym Mikołajkowym Turnieju Szachowym, rozgrywają mecze piłki nożnej, tenisa stołowego i wspierają nasze akcje.

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer