Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Kontakt:

Nasze tradycje

Od początku istnienia szkoły pracowaliśmy nad wartościami ponadczasowymi i tradycjami, które są bliskie nam i naszym wychowankom. Wiążą się one z wielowymiarowym podejściem do ucznia – partnera w edukacji. Chcemy by był on wykształconym, wysportowanym, znającym języki obce, otwartym, chętnie  angażującym się w akcje dobroczynne człowiekiem.

Od lat więc tradycyjnie szkoła bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Choince marzeń i Szlachetnej paczce - akcjach skierowanych do najuboższych, czy w Pełnej misce dla bezdomnych zwierząt. W akcje angażują się uczniowie, rodzice, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły.

Nie brak u nas i radosnego, rodzinnego świętowania: mikołajki, wigilia, jajeczko wielkanocne to imprezy integrujące uczniów, rodziców z nauczycielami i dzieci miedzy sobą.

Nie brak również wspólnych wyjazdów, zielonych szkół, które jeszcze bardziej integrują społeczność szkolną. Udało nam się bowiem zachować tradycję kameralnej szkoły, w której nikt nie jest anonimowy.

Wiosną obchodzimy  Święto Szkoły i Dzień Języków Obcych. Zapraszamy dostojnych gości, rodziców, rodziny i przyszłych uczniów.

We wszystkich działaniach towarzyszą i pomagają nam rodzice.  Licznie kibicują swoim pociechom w corocznym Mikołajkowym Turnieju Szachowym, rozgrywają mecze piłki nożnej, tenisa stołowego i wspierają nasze akcje.