Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2014/15

KONKURS

 

DATA

 

UCZNIOWIE / UCZESTNICY

REZULTAT

Turniej Tańca o Puchar Szkoły Tańca Fast-Step

15.03.2015

Daria Matusiak kl. IIIa -Kuba Oskędra kl. IIIa

1 miejsce w grupie zaawansowanej

 

Walc, Jive, Samba, ChaCha

1 miejsce w turnieju drużynowym

 

Antoni Wodyk kl. IIb - Dominika Korzeń kl. IIIb

2 miejsce w grupie podstawowej

 

Walc, Samba, ChaCha

Beniamin Szumski kl. IIb –  Maria Rowicka kl. IIb,

Antoni Wodyk kl. IIb - Maja Baracz kl. IIb,

Nikodem Szyling kl. Ia –  Maria Rowicka kl. IIb

 

3 miejsce w grupie podstawowej

 

Walc, Samba, ChaCha

 

 

Rok szkolny 2013/14

KonkursDataUczniowie / UczestnicyRezultatLiczba uczestników
XII Zawody Pływackie  ICSiR  Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Józefowa 13.06.2014r.
Emilka Rowicka, kl VI 1 miejsce
w stylu dowolnym i grzbietowym (50 m)
 
Marysia Karwińska, kl VI 2 miejsce
w stylu    dowolnym i  grzbietowym (50 m)
Dominika Tkaczyk, kl VI 2 miejsce
w stylu klasycznym (50 m)
Maria Karwińska, kl. VI
Emilia Rowicka, kl. VI
Julia Rosa, kl. VI
Dominika Tkaczyk, kl. VI
3 miejsce
w sztafecie w kategorii łączonej kl. V  i  VI
Victoria Vargas-Rączka, kl IIIG 1 miejsce
w stylu dowolnym i grzbietowym  (50 m)
Marcin Jankowski, kl IG 2 miejsce
w stylu klasycznym (50 m)
Michał Ślusarski, kl IG 3 miejsce
w stylu klasycznym (50 m)
XII Zawody Pływackie  ICSiR  Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Józefowa 12.06.2014r.
Aleksandra Biegańska, kl. IIb 1 miejsce
w stylu grzbietowym (25 m)
 
Filip Kurdelski, kl. IVa 1 miejsce
w stylu dowolnym i  motylkowym (50 m)
Mikołaj Biegański, kl. IVa 2 miejsce
w stylu dowolnym klasycznym (50 m)
Mistrzostwa Szkoły w Gimnastyce Sportowej – konkurs wewnętrzny 31.05.2014r.
DZIEWCZĘTA
Klasy I

Gaja Kłosowicz, Ia
Zuzanna Karwowska, Ia
Oliwia Karolak, Ia


Miejsce
1
2
3

62
Klasy II
Barbara Gaworska, IIb
Hanna Kryczka, IIa
Aleksandra Biegańska, IIb

1
2
3
Klasy III
Julia Żero, IIIb
Agnieszka Skrzypaszek, IIIb
Aleksandra Wielemborek, IIIa

1
2
3
Klasy IV
Oliwia Bochenek, IVa
Helena Romańczuk, IVb
Matylda Pacek, IVa

1
2
3
Najlepsze zawodniczki
z kl. I-VI

Barbara Gaworska, IIb
Julia Żero, IIIb
Oliwia Bochenek, IVa

1
2
3
CHŁOPCY
Klasy I
Jan Kozikowski, Ia
Witold Pogorzelski, Ia
Wiktor Wójcicki, Ib

Miejsce
1
2
3
Klasy II
Igor Podgórski, IIa
Kacper Kołpak, IIa
Jakub Baracz, IIa

1
2
3
Klasy III
Igor Bareja, IIIa
Tymon Kłosowicz, IIIc
Jan Kuciński, IIIc

1
2
3
Klasy IV i V
Michał Podgórski, IVa
Krzysztof Gil, V
Filip Kurdelski, IVa

1
2
3
Najlepsi zawodnicy z kl. I-VI

Michał Podgórski, IVa
Krzysztof Gil, V
Jan Kozikowski, Ia


1
2
3
Ogólnoszkolny Turniej Tańca – organizowany przez Szkołę Tańca „Fast Step” 06.04.2014r. Igor Bareja – Aleksandra Wielemborek, IIIa
Jakub Oskędra – Daria Matusiak, IIa
Igor Podsiadło – Oliwia Tkaczyk, kl IIIa i IIa
1

2

3
100
Ogólnoszkolny Turniej Tańca – organizowany przez Szkołę Tańca "Fast Step" 19.01.2014r. Jakub Oskędra – Daria Matusiak, IIa

Igor Bareja – Aleksandra Wielemborek, IIIa

Igor Podsiadło – Oliwia Tkaczyk, kl IIIa i IIa
1


2


3
100
Siekierkowski Turniej Tenisa Stołowego 25.11.2013 Augustynowicz Franciszek kl VI 1 miejsce
w kategorii chłopców kl IV-VI
 
Woźniak Natalia kl V 3 miejsce
w kategorii dziewcząt kl IV-VI
XII Zawody Pływackie ICSiR Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Burmistrza Józefowa 22.11.2013 Smokowski Jan kl V 3 miejsce
w stylu grzbietowym (50 m)
 
Jankowski Marcin kl IG 2 miejsce
w stylu klasycznym i 3 miejsce
w stylu grzbietowym (50 m)
kl IG:
Napert Paulina
Rowicka Emilia
Karwińska Marysia
Tkaczyk Dominika
3 miejsce
w sztafecie żeńskiej (200 m)
kl IG:
Sawicki Beniamin
Ślusarski Michał
Jankowski Marcin
Smokowski Kuba
2 miejsce
w sztafecie męskiej(200 m)
XII Zawody Pływackie ICSiR Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Burmistrza Józefowa 21.11.2013 Mikołaj Biegański, kl. IVa
Oliwier Gąska, kl. IVa
Szymon Kulik, kl. IVa
Filip Kurdelski, kl. IVa
Puchar – Sztafeta IV klas  
Mikołaj Biegański, kl. IVa 1 miejsce
w stylu dowolnym (50 m)
Filip Kurdelski, kl. IVa 1 miejsce
w stylu dowolnym (50 m)
1 miejsce
w stylu motylkowym (50 m)
Oliwier Gąska, kl. IVa 3 miejsce
w stylu grzbietowym (50 m))
Mistrzostwa Szkoły w Gimnastyce Sportowej – konkurs wewnętrzny 22.06.2013r.
DZIEWCZĘTA
Klasa 0
Gaja Kłosowicz
Martyna Jurczak
Lena Kubasiewicz

Miejsce
1
2
3
62
Klasy I
Barbara Gaworska, Ib


Daria Matusiak, Ia
Natalia Napert, Ia


1 oraz Puchar dla najlepszej zawodniczki kl. 0-VI
2
3

Klasy II
Julia Żero, IIb
Agnieszka Skrzypaszek, IIb
Antonia Pogorzelska, IIc

1
2
3
Klasy III
Helena Romańczuk, IIIb
Matylda Pacek, IIIa
Zuzanna Lewandowska, IIIa

1
2
3
Klasa IV
Natalia Woźniak

1
CHŁOPCY
Klasa 0
Witold Pogorzelski
Jan Kozikowski
Tomasz Wygoda

Miejsce
1
2
3
Klasy I
Igor Podgórski, Ia
Kacper Kołpak, Ia
Jakub Oskędra, Ia

1
2
3
Klasy II
Tadeusz Piekarski, IIb
Filip Jurczak, IIc
Igor Bareja, IIa

1
2
3
Klasy III
Michał Podgórski, IIIa

Filip Kurdelski, IIIa
Oliwier Gąska, IIIa

1 oraz Puchar dla najlepszego zawodnika kl. 0-VI
2
3
Klasa IV
Krzysztof Gil
Erwin Gębal

1
2
XI Zawody Pływackie ICSiR
Szkół Podstawowych i Gimnazjów
o Puchar Józefowa
06.06.2013r.
Dominika Tkaczyk, kl V 1 miejsce w stylu klasycznym (50 m) 750
Emilka Rowicka, kl V 2 miejsce w stylu dowolnym i grzbietowym (50 m)
Marysia Karwińska, kl V 3 miejsce w stylu dowolnym i 3 miejsce w stylu grzbietowym (50 m)
Antoni Krasicki, kl V 3 miejsce w stylu dowolnym i 3 miejsce w stylu grzbietowym (50 m)
Paulina Napert, kl VI 2 miejsce w stylu klasycznym (50 m)
Michał Ślusarski, kl VI 3 miejsce w stylu klasycznym (50 m)
Victoria Vargas-Rączka, kl IIG 2 miejsce w stylu grzbietowym (50 m)
Igor Matusiak, kl. VIa
Michał Ślusarski, kl. VIa
Kuba Smokowski, kl. VIa
Beniamin Sawicki, kl. VIb
2 miejsce w sztafecie w kategorii łączonej kl. V i VI
Maria Karwińska, kl. V
Victoria Kazadi, kl. V
Emilia Rowicka, kl. V
Dominika Tkaczyk, kl. V
3 miejsce w sztafecie w kategorii łączonej kl. V i VI
XI Zawody Pływackie ICSiR
Szkół Podstawowych i Gimnazjów
o Puchar Józefowa
05.06.2013r.
Aleksandra Biegańska, kl. Ib 2 miejsce w stylu dowolnym (25 m)  
Filip Kurdelski, kl. IIIa 1 miejsce w stylu dowolnym i 2 miejsce w stylu grzbietowym (25 m)
Mikołaj Biegański, kl. IIIa 2 miejsce w stylu dowolnym (50 m)
Mikołaj Biegański, kl. IIIa
Oliwier Gąska, kl. IIIa
Szymon Kulik, kl. IIIa
Filip Kurdelski, kl. IIIa
2 miejsce w sztafecie w kategorii kl. III
XI Zawody Pływackie ICSiR
Szkół Podstawowych i Gimnazjów
w Józefowie
14.11.2012r.
Mikołaj Biegański, kl. IIIa 1 miejsce kraulem (50 m)  
Filip Kurdelski, kl. IIIa 1 miejsce kraulem (25 m) oraz
1 miejsce stylem grzbietowym (25 m)
Mikołaj Biegański,
Oliwier Gąska,
Szymon Kulik oraz Filip Kurdelski
z kl. IIIa
2 miejsce w sztafecie 4 x 25 metrów
Mistrzostwa Szkół Podstawowych Dzielnicy Wawer w Tenisie Stołowym Chłopców 07.12.2012r. Franciszek Augustynowicz, kl. V
Jakub Madejski, kl. VIa
Karol Chwierut, k. VIb
III miejsce 9 drużyn
Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer