Osiągnięcia szkolne

Nasze osiągnięcia

 

Rok szkolny 2015/2016

Bartosz Zawistowski z kl. Vb LAUREATEM

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"

 

Osiągnięcia Dydaktyczne

 

KonkursUczniowieRezultat
Kuratoryjny Konkurs z Wiedzy o społeczeństwie Michał Ślusarski kl. IIIG. Finalista
Kuratoryjny Konkurs Historyczny: Dzieje i losy żołnierza polskiego. Od Obertyna do Wiednia Michał Podgórski kl. VIa Finalista
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” Bartosz Zawistowski kl. Vb

Adam Smoktunowicz kl. IIIb

Jan Taczanowski kl. IIIb

Jakub Baracz kl. IVa

Filip Jurczak kl. Vc

Mikołaj Biegański kl. VIa

Michał Podgórski kl. VIa

Alekandra Biarda kl. VIa
Finalista

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie
Olimpus – Olimpiada z języka angielskiego Natalia Woźniak kl. IG

Michał Podgórski kl. VIa

Matylda Pacek kl. VIa

Ignacy Gawarski kl. VIb

Aleksandra Smoktunowicz kl. Vc

Hanna Sakiewicz kl. Vc

Barbara Krawczak kl. IVb

Daria Matusiak kl. IVa

Adam Cal kl. Vc

Iwo Wierzcholski kl. Va
Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat
V Ogólnopolski Konkurs Języka Francuskiego „Kaligram” Barbara Krawczak kl. IVb

Stanisław Przybysz kl. IIIb
II miejsce

III miejsce
Festiwal Piosenki Francuskojęzycznej FrankoFonia Maciej Tworzowski kl. IG Wyróżnienie
Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka Łucja Kowalewska kl. IIb

Ksawery Korzeń kl. IIb
Wyróżnienie

Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” Anastazja Scura kl. IVa

Hanna Sakiewicz kl. Vc

Bartosz Zawistowski kl. Vb

Filip Jurczak kl. Vc
Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie
XIV Zawody Pływackie w Józefowie
I Dzień Zawodów

Zuzanna Tomczyk kl. Va

I miejsce – styl klasyczny

III miejsce – styl dowolny

Rafał Napert kl. Vc

I miejsce – styl klasyczny

I miejsce – styl dowolny

Natalia Napert kl. IVa

III miejsce - styl klasyczny

Antonina Pogorzelska kl. Vc 

II miejsce – styl dowolny

Daria Matusiak kl. IVa

III miejsce – styl grzbietowy

Aleksandra Biegańska kl. IVb

I miejsce – styl motylkowy

I miejsce – styl grzbietowy

Dominik Hochman kl. IIb

II miejsce – styl grzbietowy

Katarzyna Rowicka kl. IIIb

III miejsce – styl grzbietowy

XIV Zawody Pływackie w Józefowie
II Dzień Zawodów

Marika Grodzicka kl. Va 

I miejsce – styl dowolny

III miejsce – styl motylkowy

Filip Jurczak kl. Vc

II miejsce – styl dowolny

II miejsce – styl klasyczny

Zuzanna Tomczyk kl. Va

I miejsce – styl klasyczny

Rafał Napert  kl. Vc

III miejsce – styl klasyczny

Julia Kozikowska kl. Va

III miejsce – styl grzbietowy

Szymon Krawczak kl. Va

I miejsce - styl dowolny

Mateusz Piłat kl. Vb

III miejsce – styl motylkowy

Helena Romańczuk kl. VIb

III miejsce – styl dowolny

II miejsce – styl grzbietowy

Mirosław Drabińskyj kl. IG

III miejsce – styl dowolny

II miejsce – styl klasyczny

Mikołaj Biegański kl. VIa

I miejsce – styl dowolny

Karolina Bohdanowicz kl. VIb

I miejsce – styl grzbietowy

Beniamin Sawicki kl. IIIG

III miejsce – styl dowolny

I miejsce – styl motylkowy

Jakub Smokowski kl. IIIG

II miejsce – styl dowolny

III miejsce – styl klasyczny

Wiktor Wójcicki kl. IIIG

II miejsce – styl grzbietowy

Marcin Jankowski kl. IIIG

I miejsce – styl klasyczny

II miejsce – styl motylkowy

 

Rywalizacja sztafet

I miejsce - sztafeta dziewcząt klas III/IV

II miejsce - sztafeta dziewcząt klas III/IV

III miejsce - sztafeta chłopców klas I/II

Rok szkolny 2013/2014

 

Wyniki sprawdzianu zewnętrznego w klasie szóstej w 2014r.

średnia naszej szkoły – 33,05
średnia dla gminy Wawer – 30,81
średnia dla Warszawy – 30,57 

Nasza szkoła uplasowała się w 9 staninie wg skali staninowej średnich wyników sprawdzianu dla szkół. Tylko 10% szkół w województwie mazowieckim a 3,7% w Polsce uzyskało podobny wynik.

Naszym szóstoklasistom gratulujemy!!!
 

Osiągnięcia Dydaktyczne
 

KonkursDataUczniowie / UczestnicyRezultatLiczba uczestników
Finał X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” 17.05.2014r. Victoria Vargas-Rączka, kl. IIIG 6 miejsce ponad 6000 w kategorii gimnazja
III edycja Konkursu Kaligram organizowanego przez Polsko-Francuską Szkołę La Fontaine w Warszawie –  etap międzyszkolny 05.06.2014r. Igor Podsiadło, kl. IIIa

Dominika Korzeń, kl. IIb
I miejsce

II miejsce
 
Konkurs literacki „Wawer –  moja dzielnica” –  konkurs wewnętrzny od 05.05.2014r.
do 06.06.2014r
KATEGORIA  WIERSZ  O WAWRZE  (KLASY MŁODSZE):
Katarzyna Korpus, kl. IIIb,
Roch Namysłowski, kl. IIIb,
Tadeusz Piekarski, kl. IIIb,
Antonia Pogorzelska, kl. IIIc,
Dominik Sandomirski, kl. IIIb,
Sylwia Wolańska, kl. IIIc,
Bartosz Zawistowski, kl. IIIb.

KATEGORIA  LIMERYK:
Bartłomiej Boruc, kl. V,
Maria Karwińska, kl. VI,
Bartosz Korpus, kl. V,
Bartosz Nanasik, kl. IVb,
Ida Postnikoff-Moskalewicz, kl.V,
Amelia Przybysz, kl. IVa,
Aleksandra Stankiewicz, kl. IVa.
Wyróżnienia 52
III edycja Konkursu Kaligram organizowanego przez Polsko-Francuską Szkołę La Fontaine w Warszawie –  etap szkolny 09.05.2014r. Amelia Przybysz, kl. IVa
Igor Podsiadło, kl. IIIa
Michał Rusak, kl. IIIc
Dominika Korzeń, kl. IIb
Barbara Krawczak, kl. IIb
zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego 8
XXXVII Konkurs recytatorski dla dzieci i młodzieży „Warszawska Syrenka” Wawer 2014 –  etap II - rejonowy 21, 24. 03.2014r. Igor Bareja, kl. IIIa
Inga Olejarz, kl. IIIb
Emilia Rowicka, kl. VI
wyróżnienie 210
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  KANGUR 20.03.2014r. KATEGORIA  ŻACZEK-klasy II
Baracz Jakub, kl. IIa
Podgórski Igor, kl. IIa

KATEGORIA MALUCH-klasy III
Zawistowski Bartosz, kl. IIIb

Jaskulski Michał, kl. IIIa
Jurczak Filip, kl. IIIc

KATEGORIA MALUCH-klasy IV
Podgórski Michał, kl. IVa
Burek Mikołaj, kl. IVb

KATEGORIA BENIAMIN-klasy V
Jurowski Andrzej
wynik bardzo dobry





wyróżnienie
 
XXXVII Konkurs recytatorski dla dzieci i młodzieży „Warszawska Syrenka” Wawer 2014 –  eliminacje szkolne 12-13. 03.2014r. KLASY  I:
1. Tomasz Wygoda, kl. Ia
2. Stanisław Przybysz, kl. Ib
KLASY  II:
1. Paris Baranowski, kl. IIb
2. Wojciech Rosa, kl. IIb
KLASY  III:
1. Igor Bareja, kl. IIIa
2. Julia Wodyk, kl. IIIb
3. Julia Żero, kl. IIIb
4. Katarzyna Korpus, kl. IIIb
5. Inga Olejarz, kl. IIIb
6. Hanna Sakiewicz, kl. IIIc
KLASY  IV-VI i GIMNAZJUM
1. Amelia Przybysz, kl. IVa
2. Wojciech Karwiński, kl. IVa
3. Maria Kaniewska, kl. V
4. Maria Karwińska, kl. VI
5. Emilia Rowicka, kl. VI
6. Martyna Zielińska, kl. VI
7. Aleksander Filipek, kl. VI
zakwalifikowani do II etapu - rejonowego  
Międzynarodowy Konkurs j.angielskiego FOX 05.03.2014r. Aleksandra Biarda, kl. IVa

Matylda Pacek, kl. IVa
Michał Podgórski, kl. IVa
wynik bardzo dobry

wynik dobry
 
Konkurs ortograficzny CORRIDA (dla uczniów kl. IV-VI i gimnazjum) i CORRIDKA (dla uczniów kl. I-III)
- II etap - finał
01.02.2014r. Kategoria - klasy I

Aleksandra Machura, kl. Ia

I miejsce


Tomasz Wygoda, kl. Ia
Patrycja Machura, kl. Ia

wyróżnienie



Kategoria – klasy III

Bartosz Zawistowski, kl. IIIb
II miejsce
   
XIX Wawerski Konkurs „Wiedzy o sporcie” 31.01.2014r. - Finał

10.01.2014r.- Etap dzielnicowy
Jakub Madejski, kl. IG 16 miejsce  
Konkurs ortograficzny CORRIDA (dla uczniów kl. IV-VI i gimnazjum) i CORRIDKA (dla uczniów kl. I-III)
- eliminacje szkolne
20-22. 01.2014r. kategoria - gimnazjum
1. Helena Gil, kl. IIIG
2. Victoria Vargas-Rączka, kl. IIIG
3. Bartłomiej Kulik, kl. IIIG
4. Sebastian Kulik, kl. IIIG

kategoria - klasy V - VI
1. Krzysztof Gil, kl. V
2. Jakub Orzechowski, kl. VI
3. Aleksandra Wieczorek, kl. VI
4. Maciej Nowak, kl. VI

kategoria - klasy IV
1. Wojciech Karwiński, kl. IVa
2. Amelia Przybysz, kl. IVa
3. Zuzanna Jagielska, IVb
4. Weronika Jurowska, kl. IVa

kategoria - klasy III
1. Hanna Sakiewicz, kl. IIIc
2. Sylwia Wolańska, kl. IIIc
3. Bartosz Zawistowski, kl. IIIb
4. Marika Grodzicka, kl. IIIa

kategoria - klasy II
1. Barbara Krawczak, kl. IIb
2. Igor Podgórski, IIa
3. Daria Matusiak, kl. IIa
4. Karolina Żyszkowska, kl. IIa

kategoria - klasy I
1. Tomasz Wygoda, kl. Ia
2. Martyna Jurczak, kl. Ia
3. Aleksandra Machura, kl. Ia
4. Patrycja Machura, kl. Ia
zakwalifikowani do II etapu - finału  
II etap X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” 16.01.2014r. Daria Matusiak, kl. IIa
Amelia Przybysz, kl. IVa
Krzysztof Gil, kl. V
Victoria Vargas-Rączka, kl. IIIG
zakwalifikowani do finału  
II etap VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień” 15.01.2016r. Daria Matusiak, kl. IIa
Sylwia Wolańska, kl. IIIc
Victoria Vargas-Rączka, kl. IIIG
zakwalifikowani do finału  
Ogólnopolski Konkurs Olimpusek z j.angielskiego zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS 08.01.2014r. Adam Cal, kl. IIIc
Franciszek Karwacki, kl. IIIa
Marika Grodzicka, kl. IIIa
Sylwia Wolańska, kl. IIIc
I miejsce (210 pkt -maks. ilość)



Hanna Sakiewicz, kl. IIIc
III miejsce – 205 pkt
Laureaci



Filip Jurczak, kl. IIIc
200 pkt



Inga Olejarz, kl. IIIb
195 pkt




Iga Mokobodzka, kl. IIIb
190 pkt



Michał Jaskulski, kl. IIIa
190 pkt



Iwo Wierzcholski, kl. IIIa
185 pkt



Antonia Pogorzelska, kl. IIIc
185 pkt
   
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka” 29.11.2013r. Andrzej Jurowski, kl. V
Krzysztof Gil, kl. V
Bartosz Korpus, kl. V
Weronika Jurowska, kl. IVa
Michał Jaskulski, kl. IIIa
Amelia Przybysz, kl. IVa
Sakiewicz Hanna, kl. IIIc
wyróżnienie  
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pingwin” organizowany przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI 21-22.11.2013r. Bartosz Zawistowski, kl. IIIb wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca
w Polsce
1500
    Michał Podgórski, kl. IVa wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca
w Polsce
scal
    Mikołaj Biegański, kl. IVa wyróżnienie za zajęcie 10 miejsca
w Polsce
 
    Helena Gil, kl. IIIG wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca
w Polsce
600
scal scal Michał Kochanowski, kl. IIIG wyróżnienie za zajęcie 7 miejsca
w Polsce
scal
I etap  Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień” 13.11.2013r. Klasa IIa
1. Bandurski Maksymilian
2. Bryczkowska Nela
3. Jankowski Franciszek
4. Matyszkiewicz Franciszek
5. Matusiak Daria
6. Podgórski Igor
7. Scura Anastazja
8. Szczepanik Wojciech
9. Tkaczyk Oliwia
10.Żyszkowska Karolina

Klasa IIb
1. Gaworska Barbara
2. Krawczak Barbara
3. Rosa Wojciech

Klasa IVa
1. Weronika Jurowska
2. Wojtek Karwiński
3. Michał Podgórski
4. Amelia Przybysz
5. Kinga Szymańska

Klasa V
1. Krzysztof Gil

Klasa IIIG
1. Hela Gil
2. Julia Bobkiewicz
3. Sebastian Kulik
4. Gabrysia Szeplewicz
5. Victoria Vargas - Rączka
zakwalifikowani do II etapu  
I etap  X  Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. 12.11.2013r. Klasa IIa
1. Bandurski Maksymilian
2. Bryczkowska Nela
3. Jankowski Franciszek
4. Matyszkiewicz Franciszek
5. Matusiak Daria
6. Podgórski Igor
7. Scura Anastazja
8. Żyszkowska Karolina

Klasa IIB
1. Biegańska Aleksandra
2. Gaworska Barbara
3. Krawczak Barbara
4. Rosa Wojciech

Klasa IVa
1. Weronika Jurowska
2. Filip Kurdelski
3. Matylda Pacek
4. Michał Podgórski
5. Amelia Przybysz
6. Kinga Szymańska

Klasa V
1. Bartłomiej Boruc
2. Krzysztof Gil
3. Maria Kaniewska
4. Alicja Kryczka
5. Ola Mazurczyk
6. Jakub Orzechowski
7. Ola Stankiewicz
8. Natalia Woźniak

Klasa IG
1. Oliwia Pękała

Klasa IIIG
1. Helena Gil
2. Sebastian Kulik
3. Victoria Vargas - Rączka
zakwalifikowani do II etapu  
Ogólnopolski Konkurs Olimpus z j.angielskiego zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS 6-7.11.2013r. Michał Ślusarski, kl. IG
Anna Ślesicka, kl. IG
Michał Podgórski, kl. IVa
Mikołaj Biegański, kl. IVa
Weronika Jurowska, kl. IVa
Ignacy Gawarski, kl. IVb
Anita Koteja, kl. IVb
Jakub Orzechowski, kl. V
Natalia Woźniak, kl. V
Laureaci  
Konkurs Przedmiotowy
z języka polskiego organizowany przez
Mazowieckie Kuratorium Oświaty
30.10.2013 Gabriela Szeplewicz kl IIIG zakwalifikowana do etapu rejonowego (14.12.2013r.)  
Konkurs Przedmiotowy
z chemii organizowany przez
Mazowieckie Kuratorium Oświaty
09.10.2013 Helena Gil, kl. IIIG zakwalifikowana do etapu rejonowego (09.11.2013r.)  

 

 

 Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia Dydaktyczne

 Osiągnięcia Dydaktyczne w roku szkolnym 2012/2013 

KonkursDataUczniowie / UczestnicyRezultatLiczba uczestników
VII Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy 07.06.2013 KLASY I
Igor Podgórski, kl. Ia
Wojciech Rosa, kl. Ib
Sonia Grodecka, kl. Ib

I miejsce
60
KLASY II
Michał Jaskulski, kl. IIa
Iwo Wierzcholski, kl. IIa
Roch Namysłowski, kl. IIb
Hanna Sakiewicz, kl. IIc

I miejsce

II miejsce
KLASY III
Michał Podgórski, kl. IIIa
Natasza Chwierut, kl. IIIa
Mikołaj Burek, kl. IIIb

I miejsce

II miejsce
KLASA IV
Andrzej Jurowski
Adam Żak
Aleksandra Mazurczyk

I miejsce
II miejsce
III miejsce
75
KLASA V
Franciszek Wielemborek
Maria Karwińska
Emilia Rowicka

I miejsce
II miejsce
III miejsce
KLASY VI
Maciej Podgórski
Jakub Buczk
Beniamin Sawicki

I miejsce
II miejsce
III miejsce
KLASA IIG
Helena Gil
Julia Bobkiewicz
Michał Kochanowski

I miejsce
II miejsce
III miejsce
Finał
Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Mam zdanie” pod patronatem
prof. Jerzego Bralczyka
17.05.2013 Michał Ślusarski, VIa wyróżnienie
– tytuł laureata konkursu
(nie przyznano miejsc, wszyscy finaliści otrzymali wyróżnienia)
117

Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II,
zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS

05.04.2013r.
GIMNAZJUM
Gabriela Szeplewicz, IIG
Julia Bobkiewicz, IIG
Helena Gil, IIG
dyplom uznania
18 miejsce
26 miejsce
37 miejsce
4 966
SZKOŁA PODSTAWOWA
Michał Ślusarski, VIa
Franciszek Wielemborek, V
Oliwia Pękała, VIb
dyplom uznania
39 miejsce
40 miejsce
45 miejsce
7 563
Finał
IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”
26-28.04.2013
Amelia Przybysz, IIIa laureatka V miejsca 11 000
Wojciech Nagórski, IIa
Mikołaj Biegański, IIIa
Weronika Jurowska, IIIa
Maria Kaniewska, IV
Igor Matusiak, VIa
Bartłomiej Kulik, IIG
Victoria Vargas-Rączka, IIG
tytuł finalisty
Finał
V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego
„Z poprawną ortografią na co dzień”
26-28.04.2013 Marika Grodzicka, IIa
Natasza Chwierut, IIIa
Maksymilian Król, VIa
tytuł finalisty 5 000

Egzamin z j.angielskiego FLYERS dla uczniów kl. VI, przeprowadzony przez British Council

25.04.2013 Michał Ślusarski, kl. VIa
Filip Karwacki, kl. VIa
3 oceny maksymalne – 5 (czytanie/pisanie, słuchanie, mówienie) 25

Egzamin z j.angielskiego STARTERS dla uczniów kl. II, przeprowadzony przez British Council

24.04.2013 Marika Grodzicka, kl. IIa
Iwo Wierzcholski, kl. IIa
Michał Jaskulski, kl. IIa
Adam Cal, kl. IIc
Sylwia Wolańska, kl. IIc
3 oceny maksymalne – 5 (czytanie/pisanie, słuchanie, mówienie) 31

Szkolny Konkurs
wiedzy o patronce –
Wisławie Szymborskiej
dla uczniów kl. IV-VI i II gimnazjum

22.04.2013
Alicja Kryczka, kl. IV
Mazurczyk Aleksandra
Aleksandra Stankiewicz, kl. IV
Emilia Rowicka, kl. V
Maria Karwińska, kl. V
Dominika Tkaczyk, kl. V
Helena Gil, kl. IIG
dyplom
„Mistrzyni wiedzy o Wisławie Szymborskiej”
70
Karol Chwierut, kl. VIb
Igor Matusiak, kl. VIa
dyplom
„Mistrz wiedzy o Wisławie Szymborskiej”
Finał
XXXVI Konkursu Recytatorskiego
„Warszawska Syrenka”
13-14.04.2013r. Emilia Rowicka, V tytuł finalisty  
Wojewódzki Konkurs Literacki
„Mam zdanie” pod patronatem prof. Jerzego Bralczyka
marzec 2013 Michał Ślusarski, VIa zakwalifikowany do finałowej dwudziestki 117

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny”

21.03.2013
Bartosz Zawistowski, kl. IIb wynik b.dobry w kategorii Żaczek  
Sylwia Wolańska, kl. IIc
Michał Jaskulski, kl. IIa
wyróżnienie w kategorii Żaczek
Michał Podgórski, kl. IIIa wyróżnienie w kategorii Maluch
III etap - wojewódzki
Konkursu Biologicznego zorganizowanego przez
Mazowieckie Kuratorium Oświaty
09.03.2013r. Michał Kochanowski, IIG finalista 194
Warszawski Konkurs Recytatorski „Śmiechu mi trzeba…”,
zorganizowany przez Prywatną Szkołę Podstawową nr 105 oraz Prywatne Gimnazjum nr 8 w Warszawie,
przy ul. Żwanowieckiej 46/50
07.03.2013 Maria Kaniewska, IV
Emilia Rowicka, V
Oliwia Pękała, VIb
wyróżnienie 61

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego FOX

26.02.2013
Weronika Jurowska, kl. IIIa
Jakub Orzechowski, kl. IV
Bartosz Korpus, kl. IV
Igor Matusiak, kl. VIa
Oliwia Pękała, kl. VIb
Paulina Napert, kl. VIb
wynik bardzo dobry  
Aleksandra Biarda, kl. IIIa
Wiktoria Krzyżanowska, kl. IIIa
Olszewska Marietta, kl. IIIa
Podgórski Michał, kl. IIIa
Przybysz Amelia, kl. IIIa
Bartosz Musiałkowski, kl. IIIb
Bartosz Nanasik, kl. IIIb
Andrzej Jurowski, kl. IV
Michał Ślusarski, kl. VIa
Beniamin Sawicki, kl. VIb
Filip Karwacki, kl. VIa
wynik dobry  

II etap
IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego
„Z poprawną polszczyzną na co dzień"

08.01.2013r.
Wojciech Nagórski, IIa
Mikołaj Biegański, IIIa
Amelia Przybysz, IIIa
Weronika Jurowska, IIIa
Maria Kaniewska, IV
Igor Matusiak, VIa
Bartłomiej Kulik, IIG
Victoria Vargas-Rączka, IIG
zakwalifikowani do finału 11 000
Maria Komala, IIc
Hanna Sakiewicz, IIc
Bartosz Zawistowski, IIb
Aleksandra Biarda, IIIa
Natasza Chwierut, IIIa
Zuzanna Jagielska, IIIb
Karolina Kozielska, IIIa
Wiktoria Krzyżanowska, IIIa
Filip Kurdelski, IIIa
Matylda Pacek, IIIa
Krzysztof Gil, IV
Aleksandra Stankiewicz , IV
Maria Karwińska, V
Michał Ślusarski, VIa
Oliwia Pękała, VIb
wyróżnienie
II etap
V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego
„Z poprawną ortografią na co dzień"
09.01.2013r.
Marika Grodzicka, IIa
Natasza Chwierut, IIIa
Maksymilian Król, VIa
zakwalifikowani do finału 5 000
Filip Jurczak, IIc
Iwo Wierzcholski, IIa
Sylwia Wolańska, IIc
Bartosz Zawistowski , IIb
Zuzanna Jagielska, IIIb
Weronika Jurowska, IIIa
Marta Krupińska, IIIb
Michał Podgórski, IIIa
Amelia Przybysz, IIIa
Bartosz Korpus, IV
Victoria Vargas-Rączka, IIG
wyróżnienie
PINGWIN MATEMATYCZNY zorganizowany przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI 27.11.2012r.
Krzysztof Gil, IV 13 miejsce 1616
Bartosz Korpus, IV 15 miejsce
Maria Kaniewska, IV 16 miejsce
Bartosz Zawistowski, IIb 20 miejsce na poziomie kl. IV
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna 15.11.2012r. Maciej Podgórski, VIa V miejsce,
tytuł laureata
3005
Ogólnopolska Olimpiada z j.angielskiego 05.11.2012r. Bartosz Korpus, IV 12 miejsce, dyplom laureata 1592
I etap V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień” 29.10.2012r. Do II etapu konkursu zakwalifikowało się:
19 uczniów z klas II,
22 uczniów z klas III,
8 uczniów z klasy IV,
3 uczniów z klasy V,
3 uczniów z klas VI,
1 uczennica z gimnazjum.
   
I etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. 25.10.2012r.   Do II etapu konkursu zakwalifikowało się:
42 uczniów z klas II,
27 uczniów z klas III,
9 uczniów z klasy IV,
9 uczniów z klasy V,
3 uczniów z klas VI,
3 uczniów z gimnazjum.
 
Olimpiada biologiczno-chemiczna organizowana przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - etap rejonowy Październik 2012r.
Helena Gil 78%  
Michał Kochanowski 82%
-zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

Osiągnięcia Wychowawcze

Osiągnięcia Wychowawcze w roku szkolnym 2012/2013

KonkursDataUczniowie / UczestnicyRezultatLiczba uczestników
IV Rajd Harcerski
In Memoriał – powstanie styczniowe
08-10.02.2013r. Patrol Kruki III miejsce  

 

Osiągnięcia Artystyczne

 Osiągnięcia Artystyczne w roku szkolnym 2012/2013

KonkursDataUczniowie / UczestnicyRezultatLiczba uczestników
Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Dyrektora Klubu Kultury Gocław
20.01.2013r.
Jakub Oskędra
w parze z
Darią Matusiak, Ia
Igor Podgórski
w parze z
Oliwią Tkaczyk, Ia
2 srebrne medale w młodszej kategorii wiekowej  
Bartosz Musiałkowski
w parze z
Martą Krupińską, IIIb
złoty medal w starszej kat. wiekowej

 


 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012

Osiągnięcia Dydaktyczne

 Osiągnięcia Dydaktyczne w roku szkolnym 2011/2012

KonkursDataUczniowie / UczestnicyRezultatLiczba uczestników

finał VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień".

27.03.2012r.

Amelia Przybysz kl. IIaMichał Podgórski kl. IIaKacper Gołyński kl. VI

Tytuł finalisty

 
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR MATEMATYCZNY” 15.03.2012r. Bartosz Korpus, IIIb
Kamila Pawlukiewicz, IIIb
Wyróżnienie  
Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego 28.02.2012r.
Kacper Gołyński kl. VI Wynik b. dobry
nagroda I stopnia - obóz
 
Magda Doniecka kl. VB
Krzysztof Gil kl. IIIb
Natalia Woźniak kl. IIIb
nagroda II stopnia
Igor Matusiak kl. Va Helena Gil kl. IG
Alicja Kryczka kl. IIIa
Adam Żak kl. IIIa
Mikołaj Ślusarski kl. IIIa
Kamila Pawlukiewicz kl. IIIb
Antoni Heleniak kl. IIIb
Kaja Mokobodzka kl. IIIb
Weronika Szynkiewicz kl. IIIb
Eryk Gębal kl. VI
Emilia Zińczuk kl. VI
Julia Rosa kl. IV
Wynik dobry
nagrody książkowe i dyplomy
Konkurs Olimpusek z nauczania zintegrowanego dla uczniów kl. I-III, zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS 04.01.2012r.
Roch Namysłowski kl. Ib
Mateusz Piłat kl. Ib
Julia Wodyk kl. Ib
IV miejsce- dyplom laureata + nagroda książkowa  
Igor Bareja kl. Ia
Igor Podsiadło kl. Ia
VI miejsce- dyplom laureata
Emilia Woźniak kl. Ia
Iwo Wierzcholski kl.
VII miejsce- dyplom laureata
Tadeusz Piekarski kl. Ib VIII miejsce- dyplom laureata
Filip Jurczak kl. Ic,
Tadeusz Grzybowski kl. Ib
Inga Olejarz kl. Ib
Dominik Sandomierski kl. Ib Aleksander Zagóra kl. Ib
Nela Wojciechowska kl. Ia
IX miejsce- dyplom laureata

 

Osiągnięcia Artystyczne

 Osiągnięcia Artystyczne w roku szkolnym 2011/2012

KonkursDataUczniowie / UczestnicyRezultatLiczba uczestników

XXXV Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka"

 

Emilia Rowicka, kl. IV

Finalistka etapu wojewódzkiego
(I miejsce w eliminacjach rejonowych)

 

 



 

  

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer