Nasi nauczyciele

L.p.Nazwisko i imię nauczycielaPrzedmiotAdres e-mail
3 Bartoszcze Marzena wychowawca kl. IIa
pedagog szkolny
25 Krzyżanowska Monika wychowawca kl. IIIG
język hiszpański SP i G
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
26 Krup Monika wychowawca kl. IIG
j. polski SP

27 Kurdej Beata wychowawca kl. VIb
matematyka SP
28 Kuźba Arkadiusz edukacja dla bezpieczeństwa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
29 Majka Marzenna wychowawca kl. IId
edukacja wczesnoszkolna
31 Miśkiewicz-Kazimierczuk Sandra trening inteligencji emocjonalnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
32 Mosińska Anna wychowawca kl. IIc
33 Narożniak Anna wychowawca kl. IVa
język polski SP i G
34 Orłowska-Aboud Katarzyna wychowawca kl. IIIb
 37 Reduch Aleksandra wychowawca kl. 0
38 Rucińska Monika wychowawca kl. Va
przyroda SP
48 Wolańczyk Agnieszka psycholog szkolny
49 Wolski Mariusz wychowawca kl. VIc
historia SP i G
51 Wróblewski Hubert konwersacje - język angielski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
52 Wyzińska Agnieszka ju-jitsu
54 Zagórska Ewa wychowawca kl. VIa
matematyka SP i G
56 Żółkiewska-Dachniewska Krystyna język angielski SP Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
58 Matyjaszek Katarzyna tenis